2137
2217

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215
اره.  یکم زمان میبره

منم میشه بگی 

مرتضی دوسم داره ؟ باهاش ازدواج می کنم؟ چرا ناراحته؟ 

الهامم 🙋‍♀️👩‍🎓عاشق درس و پزشک آینده 👩‍🔬چادریم🧕یه دختر چشم رنگی هستم 💚مهربون و مغرورم🙂😎 عاشق امام رضا هستم 🕌 عاشق عکاسیم 📸 رنگ لیمویی و سفید رو خیلی دوست دارم 😊🌼کمکم کن یا رب 🥺🧡 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋🕊
2050
مشکلش ربطی به تو نداره ممکنه ازدواج کنین 

ممنون 😍

دوست دختر داشته یا داره ؟ 

الهامم 🙋‍♀️👩‍🎓عاشق درس و پزشک آینده 👩‍🔬چادریم🧕یه دختر چشم رنگی هستم 💚مهربون و مغرورم🙂😎 عاشق امام رضا هستم 🕌 عاشق عکاسیم 📸 رنگ لیمویی و سفید رو خیلی دوست دارم 😊🌼کمکم کن یا رب 🥺🧡 الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋🕊
منم میشه بگی  مرتضی دوسم داره ؟ باهاش ازدواج می کنم؟ چرا ناراحته؟

اره دوست داره.‌ ازدواجت زمان میبره. با یه نفر دیگم اشنا میشی. شاید فکر میکنه رفتارت بچگونه اس

برا آرزوم صلوات میفرستید؟ ممنونم خواهرای گلم❤                     یه حس ششم مهربون هستم ... تفسیر فنجون قهوه بلدم. و تاروت 
اره دوست داره.‌ ازدواجت زمان میبره. با یه نفر دیگم اشنا میشی. شاید فکر میکنه رفتارت بچگونه اس

دوست دختر داشته یا داره ؟ 

چطور بهش نزدیک بشم ؟

1718