2703
2553

بچه ها من خیلی از راه ها رو رفتم اما دعام قبول نشد اما چند وقت پیش ی دفتر گرفتم برا خودم گفتم ی شروع جدید داشته باشم اما همش میگفتم با وحود این مشکل من نمیتونم ذهنم درگیره......... این متن رو برا خودم توشتم اون روز و  کامل رهاش کردم دعا میکردم اما ن نگران بودم ن غصه اش رو میخورم چون میدونستم خدا حلش میکنه  ی روزی ک نمیدونم و ب روشی ک من نمیدونم امروز مشکلم حل شد😄😄😄بچه ها دعا کنید و به خدا مشکلتون رو بسپارید و ولش کنید رهاش کنید خدا براتون اتجامش میده مطمین باشبد براتون انجام میده واقعا انجام میده... اعتقادتون رو ب دعا از دست ندید هیج وقت هیچ وقت

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

خداروشکر 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش ب سعادتت خدا خیلی دوست داره😢

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤
2456
انشالله مشکل شما هم حل میشه....

همچنین عزیزم

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤
2714

خیلی خوشحال شدم واست 

دقیقا الان تو یه موقعیتی هستم که حس میکنم دعاهام مستجاب نمیشه خیلی گرفتارم 

التماس دعا

《خداوندا ! مرا در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می دهی ،قرار بده》

الهی شکر

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻