2230
2217

بچه ها من خیلی از راه ها رو رفتم اما دعام قبول نشد اما چند وقت پیش ی دفتر گرفتم برا خودم گفتم ی شروع جدید داشته باشم اما همش میگفتم با وحود این مشکل من نمیتونم ذهنم درگیره......... این متن رو برا خودم توشتم اون روز و  کامل رهاش کردم دعا میکردم اما ن نگران بودم ن غصه اش رو میخورم چون میدونستم خدا حلش میکنه  ی روزی ک نمیدونم و ب روشی ک من نمیدونم امروز مشکلم حل شد😄😄😄بچه ها دعا کنید و به خدا مشکلتون رو بسپارید و ولش کنید رهاش کنید خدا براتون اتجامش میده مطمین باشبد براتون انجام میده واقعا انجام میده... اعتقادتون رو ب دعا از دست ندید هیج وقت هیچ وقت

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

خداروشکر 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤من ی دختر تنهام که واسه بار دوم دلم‌شکست 💔  اطرافیانم خیلی اذیتم کردن منو فقط واسه کار کردن واسه خودشون میخوان ‌😔  اگه دیدید که دیگه تاپیک نمیزنم‌بدونید گوشی ندارم  ولی ی روز بر میگردم قوی تر من خیلی نی نی سایتو دوست دارم   به امید روزیی که بیام تاپیک بزنم من دختری  خوشبخت هستم ❤ دوست من حالا که امضامو خوندی  اگه دوست داشتی واسه دل شکسته ام دعا کن 🤲

خوش ب سعادتت خدا خیلی دوست داره😢

خدای مهربونم کاشکی میدونستی ک چقدر میپرستمت کاشکی میدونستی منم ی گوشه ای از زمین محتاج معجزه و نگاهتم ای کاش روزی برسه که امضامو عوض کنم به خودم بگم دیدی خدا منو دوست داشت دیدی ک خوشبخت و عاشق شدم....💔

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2226
انشالله مشکل شما هم حل میشه....

همچنین عزیزم

خدای مهربونم کاشکی میدونستی ک چقدر میپرستمت کاشکی میدونستی منم ی گوشه ای از زمین محتاج معجزه و نگاهتم ای کاش روزی برسه که امضامو عوض کنم به خودم بگم دیدی خدا منو دوست داشت دیدی ک خوشبخت و عاشق شدم....💔

خیلی خوشحال شدم واست 

دقیقا الان تو یه موقعیتی هستم که حس میکنم دعاهام مستجاب نمیشه خیلی گرفتارم 

التماس دعا

《خداوندا ! مرا در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می دهی ،قرار بده》
2050

الهی شکر

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مُبَلِغ امام زمان(عج)😊گروه نماز دارم خواستین بگین عضوتون کنم❤برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻