2237
2217

بازم دلش گیر دخترست 

خدااااااااااااااااااااا تو که دیدی حال و روزم رو 

خودت پناهم بده 

امشب دیدم عشقم که دوستش داشتم و هنوزم با دیدنش دست و پام می لرزه 

با اکانتم که نه عکس خودم پروفش هست نه آی دیش به اسم خودم استوریش ریپلا کردم 🙂

و بعدش ادامه چت که خودتون ببینید 

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️

لایک

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215

بهتره فراموشش کنی

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری دخترمه😍😍😍😍دعا کنیدنوه ام سالم و صالح باشه😘😘😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊ناکرده گُنه در این جهان کیست بگو؟!   آنکس که گُنه نکرد، چون زیست بگو؟!   من بد کُنم و تو بد مکافات دهی!  پس فرق میان من و تو چیست بگو؟!         😍😍😍 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       

لابک

منتظرم روزی هستم که همه خوشبختیمو با گوشت وخون حس کنن و اون روز دیر نیس چون خدا با من است خدای بزرگ ومهربان بیشتر از بی نهایت دوستت دارم 😊🌷🙏من به معجزه خدا ایمان دارم همانطور که خدای یوسف پیامبر زلیخا را  جوان ساخت😊
2238

کلیک کنید 🙄 3

کلیک کنید 🙄 2

کلیک کنید 🙄 1

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️
من نفهمیدم کی دلش پیش دخترست؟ و اسی چیکار کرده

🤣

اسی به عشق سابقش پیام داده و راجب خاستگارش گفته و اینطور که فهمیدم عشق سابقش یه دختر دیگه رو دوس داره 

اگه اشتباه نگفته باشم😁

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری دخترمه😍😍😍😍دعا کنیدنوه ام سالم و صالح باشه😘😘😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊ناکرده گُنه در این جهان کیست بگو؟!   آنکس که گُنه نکرد، چون زیست بگو؟!   من بد کُنم و تو بد مکافات دهی!  پس فرق میان من و تو چیست بگو؟!         😍😍😍 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم ، لبخند میزنم و میگویم :  خدایا میدونم که کار تو بود ! ممنونم  🤩🤩🤩🤩🤩     دعای خیر فقط این دعا: امیدوارم هیچ وقت محتاج بنده خدا نشی💖💖💖💖       
2244
من نفهمیدم کی دلش پیش دخترست؟ و اسی چیکار کرده

من کسی رو دوست داشتم که اون کسی دیگه رو می خواست که دختره کسی دیگه رو دوست داشته 🙂

الان یکی هم منو دوست داره 🙂💔

من کسی رو دوست داشتم که اون کسی دیگه رو می خواست که دختره کسی دیگه رو دوست داشته 🙂 الان یکی هم منو ...

اها

فک کنم فهمیده تویی نمیدونم چرا حسم میگه

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.
تو این خواستگارتو دوست داری؟ راضی ای؟

نه 🙂

🤣 اسی به عشق سابقش پیام داده و راجب خاستگارش گفته و اینطور که فهمیدم عشق سابقش یه دختر دیگه رو دوس ...

دختره ای عشق سابقم دوستش داره هم با کس دیگه ای هست 

2051