2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای هر جا میری مرضیه نرو که کارش افتضاحه..من یه بار اونجا عروسی دعوت بودم رفتم لاوین اونم افتضاح تر از مرضیه س..شنیدم رو دست ژانتی نیس تو قزوین
شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

سلام گلم. قط برو آموزشگاه آرایشگری مهستان . خیلی عالی آموزش میدن . خواهرم اینجا آموزش کار با مواد تخصصی و کوتاهی دیده . خودم هم میکاپ و شنیون دارم آموزش میبینم . خداییش عالیه . بینظیره  تو تهران هستش . اسمش آموزشگاه آرایشگری مهستان هست اینم شمارش ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲   ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹  آموزشهاش عالیییه . ممنونم ازشون . مدرک رسمی و قابل ترجمه هم میدن

سلام عزیزم .من رفتم تهران یه ده روزی اونجا بودم و یه آموزشگاه خوب برای آرایشگری سراغ دارم . میتونم بگم واقعا تو تهران مثل این وجود نداره. خیلی دقیق آموزش میدن و قیمتهاشون هم مناسبه . اخلاقشون خوبه.  مدرک رسمی هم میدن که قابل ترجمه هستش . من و خواهرم  میخوایم آرایشگاه تاسیس کنیم و من دوره میکاپ و شنیون و کاشت ناخن  و پاکسازی تخصصی پوست با دستگاه رو آموزش دیدم .  خیلی دقیق آموزش میدن .الان خواهرم هم داره دوره کوتاهی و کاربامواد و تاتو و هاشور ابرو  و کاشت و اکستنشن  مژه  رو آموزش می بینه.. 

خیلی راضی هستیم  من که آزمون رو دادم و مدرک هم گرفتم الان منتظر خواهرم هستم تا مدرک هاشو بگیره... تا بتونیم دنبال کارهای اداری بریم و... اگه واقعا میخوای خوب همه چی باد بگیری برو اینجا خیلی خوب هم راهنمایی میکنن اینم شمارشون ۰۲۱۸۸۰۷۵۶۸۲.    ۰۹۳۳۱۴۹۴۹۵۹ آموزشگاه آرایشگری مهستان

2706