2230
2217

خدا غلط کردم دلبستم 

خدا من غلط کردم 

خدا دلم آشوبه 

خدااااااااااااااااااااا 

پناهم بده 

خدااااااااااااااااااااا 

خدااااااااااااااااااااا 

خدااااااااااااااااااااا 

خدااااااااااااااااااااا 

خدااااااااااااااااااااا 

خدااااااااااااااااااااا 

حال بد منو 

هیچکی  نفهمیده 

شدم شبیه شهری چند ساله جنگ دیده 

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️

چی شده

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2226
2050

عزیزم تجربه کردم درکت میکنم ولی میگذره درسته جمله کلیشه ایه ولی واقعا میگذره ب قول معروف چون میگذرد غمی نیس

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙

ای بابا چی شد

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

خب خودتو  راحت کن و جوابشو بده البته به عقلت گوش بده تا دلت

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤من ی دختر تنهام که واسه بار دوم دلم‌شکست 💔  اطرافیانم خیلی اذیتم کردن منو فقط واسه کار کردن واسه خودشون میخوان ‌😔  اگه دیدید که دیگه تاپیک نمیزنم‌بدونید گوشی ندارم  ولی ی روز بر میگردم قوی تر من خیلی نی نی سایتو دوست دارم   به امید روزیی که بیام تاپیک بزنم من دختری  خوشبخت هستم ❤ دوست من حالا که امضامو خوندی  اگه دوست داشتی واسه دل شکسته ام دعا کن 🤲

برای آرامش دلت دعا میکنم🤗🥰

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤