2733
2734
عنوان

کیا بازی اسنپ رو شرکت کردن؟😂

153 بازدید | 13 پست

بازی اسنپ فود 

اسکویید گیم(مرکب)

تونستید تا مرحله سه برید ؟؟؟؟؟

بنظرتون مرحله چهارش چجوریه

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

من همسرم همون اول باخت

بهش گفتم دو دقیقه بیشتر وقت نداری فک کرد فقط قوانین دو دقیقه وقت داره 

هیچی دگ باختیم

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همسرم همون اول باخت بهش گفتم دو دقیقه بیشتر وقت نداری فک کرد فقط قوانین دو دقیقه وقت داره  ...

مرحله سه شانسی بود 

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
تو فکرم بود تاپیک بزنم😄😄😄 الان حساب کردم نفری ۲۰۰۰ تومن جایزه بردیم فعلا

سه رو بردی ؟؟

بنظرت چهارچجوریه؟

سه رو بردی ؟؟ بنظرت چهارچجوریه؟ بعضیا با چن تا سیم ثیت نام کردن تو کامنتا خوندم😂من با یکی میترسم ...

بله اصلا نفهمیدم چطوری بردم انگار شانسی بود 😅😅😅

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2738

آقا بازی رو بهم نشون نمیده یکی لطفا بهم لینک بده

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
آقا بازی رو بهم نشون نمیده یکی لطفا بهم لینک بده

وقت ثبت نام تموم شده

سه تا بازیشم زمانش تموم شده

وقت ثبت نام تموم شده سه تا بازیشم زمانش تموم شده

هنوز ساعت دوازده نشده که من مرحله ی دو بودم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
هنوز ساعت دوازده نشده که من مرحله ی دو بودم

بیو پیج اسنپ فود

لینک بازی هس

بیو پیج اسنپ فود لینک بازی هس

ندارم پیجشو خواهر یه لطفی کن لینک بده