2726
عنوان

بارداری

70 بازدید | 11 پست

سلام دوستان توروخدا جوابمو بدین من دیروز آزمایش تیتر بتا دادم 250 شده چند روز قبلش دادم 58 بود خودم بر اساس محاسباتم چهار هفته هستم 

ولی الان بر اساس عددایی که آزمایشگاه زده بتام پایینه میشه راهنمایی کنید  

چند روز از موعدت گذشته؟؟؟ من ۱۰ روز گذشته بود ۲۰۰ بود بتام دکترم میگفت خوبه 

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 یه هفته گذشته شما الان چند وقته بارداری؟

من که پسرم الان ۲سالشه ... سر دخترمم بعد ۵روز ۲۰۰ بود الان دیگه اخراشه چند روز دیگه دنیا میاد

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اخه تو برگه آزمایش زده هفته چهارم باید بین 1000تا10000باشه

نه بابا اونو ول کن . ببین من سر پسرم ۲۰۰ بود همون روز رفتم سونو چون لکه بینی داشتم ۵ هفته بودم . سر دخترمم ۲۰۰ بود باز همون روز رفتم سونو ۳یا۴ هفته بودم 

اخه تو برگه آزمایش زده هفته چهارم باید بین 1000تا10000باشه

رفتی دکتر نشون دکترت بدی؟

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
نه هنوز امروز جواب و گرفتم 

اصلا به خودت استرس وارد نکن فدات عدد بتاتم خوبه 

تو الان یه تودلی خوشمل وناز داری که باید مراقبش باشی 😍

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍