2204
2217

اگه یه نفر تو لیست سیاه بزاره شمارتو بعد زنگ زدنی بگه اشغال ولی پیام دادنی گزارش تحویل برات میاد یعنی پیام براش میره؟یانمیره؟

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
نفمیدم

یه نفر تو لیست سیاه میزاره شمارتو زنگ زدنی میگه اشغاله ولی پیام دادنی گزارش تحویل میاد برات یعنی چی؟

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

اره پیام میره واسه طرف ولی تو قسمت پیاما نه تو قسمت لیست سیاه

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه تُو را میخواهم♡متاهل💍🌙لایکم کنید و ریپ بزنید خوشم میاد برم ببینم اعلاناتمو ذوق میکنم😍🥰راستی اسمم شقایقه

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

پیام میره براش، اما خب باید خودش تو قسمت لیست سیاه بخونتش

تو این چند سال زندگیم هر کی حالمو بد کرد...حالش بد شد حتی شاید بیشتر از حالِ بدِ من..💔نه که من خواستما!!دعا نکردما!!همیشه از ته دلم واسه ادم بدای زندگیم دعای خیر کردم که به خودم برگرده...اما خدا دید...همیشه ام میبینه...💔🖤🙃
2240
یه نفر تو لیست سیاه میزاره شمارتو زنگ زدنی میگه اشغاله ولی پیام دادنی گزارش تحویل میاد برات یعنی چی؟

اره پیام بدی طرف میتونه دریافت کنه و ببینه ولی تو همون قسمت پیام های بلاک شده

خب چون پیام به خطش تحویل داده میشه

از این خاطر گزارش میاد واست

هَمه یک سو و تُو یک سو،چه بگویَم دیگر؟! تا بدانی که چه اندازه تُو را میخواهم♡متاهل💍🌙لایکم کنید و ریپ بزنید خوشم میاد برم ببینم اعلاناتمو ذوق میکنم😍🥰راستی اسمم شقایقه
پیام میره براش، اما خب باید خودش تو قسمت لیست سیاه بخونتش

آهان گزارش تحویل میرف گفتم شاید پیام میره

2238
پیام میره براش خیالت راحت . کسی که بلاکت کرده چرا بهش پیام باید داد 

پس بقیه گفتن نمیره