2737
2734
عنوان

کسایی که جلوگیری طبیعی دارن یه لحظه میان

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 45 پست
@mahlagha521     سلام عزیزم خوبی؟تاپیکت قفل بود مث اینکه ما خیلی همدردیم  منم ترس ...

سلام عزیزم

آره قفلش کردم چون گفتن موضوع غیراخلاقیه و هزار چیز🥲 من دو روز بعدش از ترس قرص اورژانسی خوردم. هنوز نمیدونم نتیجه چی بشه، ولی اینقدری دیروز با همسرم استرس کشیدیم که فک نکنم تا مدتها دلمون بخواد رابطه ای باهم داشته باشیم.

همین الانشم نمیدونم، انشاءالله چیزی نباشه تازه یک ماه عقد کردیم😓

منم عقدم جلوگیرمونم طبیعیه رابطه کاملم داریم چیزی نشده تاحالا ک گوشِ شیطون کر 😄

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mahlagha521     سلام عزیزم خوبی؟تاپیکت قفل بود مث اینکه ما خیلی همدردیم  منم ترس ...

فعلا نتیجمون این شده دعا کنیم این دفعه به خیر بگذره و هیچی نشه، بعدش دیگه دوری و دوستی🥲😖

هر چی ذوق و میل داشتیم کور شد

وای چجوری‌نمیترسید؟من عقدم رابطه کاملو گذاشتیم واسه بعد ازدواج  من میترسم با رابطه سطحی و پیش ...

بنظرم اگر مدت زیادی هست عقد هستین و این اتفاق نیوفتاده دیگ نگرانش نباش، بالاخره شده دفعه هایی که حواستون ب روز تخمک گذاری نبوده و رابطه سطحی داشتین. شما دیگ ازین موضوع نترس

من بار اولم بود و اصلا نمیدونستم روز تخمک گذاری چی هست، بهمین خاطر استرس زیادی گرفتیم. 

2728
منم عقدم جلوگیرمونم طبیعیه رابطه کاملم داریم چیزی نشده تاحالا ک گوشِ شیطون کر 😄

حتی خوندن کامنتت به من استرس داد

چند وقته؟

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
سلام عزیزم آره قفلش کردم چون گفتن موضوع غیراخلاقیه و هزار چیز🥲 من دو روز بعدش از ترس قرص اورژانسی ...

خوب‌ کاری کردی اورژانسی‌خوردی

با اینکه میگن ضرر داره ولی بنظرم استرس ضررش بیشتره 

منم شوهرم دفعه اول استرس گرفت ولی دفعه های بعد که دید من چقد حساسم حواسشو جمع کرد و اصلا نمیذاره اورژانسی بخورم میگه اگه فهمیدم خوردی طلاق 😂

کسی که استرسی باشه تا آخر استرسیه من یه بار میگم با پیشاب یه بار میگم شاید دستت آلوده بوده زدی به من 🤦🏻‍♀️

منم خیلی سرد شدم 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
۹ سالی میشه،  قبلش باید با دستمال کامل خودشو تمیز کنه،  بله در زمان تخمک گذاری هم

پس اینا که میگن طبیعی جلوگیری میکردیم بچمون ناخواسته اس چیه 

2738
پس اینا که میگن طبیعی جلوگیری میکردیم بچمون ناخواسته اس چیه 

ببین اولش یکی دوقطره ممکنه داخل مجرا باشه که اکثرأ فکر میکنن اون اسپرم نداره درحالی که همون ممکنه باعث بارداری بشه،  قبل از دخول باید کامل با دستمال بگی تمیز کنه خودشو 

ببین اولش یکی دوقطره ممکنه داخل مجرا باشه که اکثرأ فکر میکنن اون اسپرم نداره درحالی که همون ممکنه با ...

منم ترسم از همون دو قطرس البته ما به هیچ وجه دخول نداشتیم سطحی بود  

قبلش کامل خودشو تمیز کرد نمیدونم چرا استرس گرفتم 

خودشم میگخ مطمئنه چیزی نیومده 

اتفافاانقدرکه شنیدم باکاندوم بارداریاناخواسته اتفاق افتاده طبیعی نشنیدم😌منم یه ساله طبیعی میرم جلو😎

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
منم ترسم از همون دو قطرس البته ما به هیچ وجه دخول نداشتیم سطحی بود   قبلش کامل خودشو تمیز کرد ...

نه بابا نترس منم دوسال و  نیم تو عقد بود و رابطه ام مثل شما بود مطمئن باش هیچ اتفاقی نمیفته

ده ساله 🤣نه نمیترسم

ببخشید که اینو میپرسم  برای مرد مشکلی پیش نمیادبه مدت طولانی ؟ یعنی منظورم اینه دچار مشکلاتی مثل ناتوانی یا زود انزالی چه می‌دونم اینجور چیزا نمیشه؟ چون در واقع اون لحظه آخر مجبوره که...مثلا دچار ضعف یا سرخوردگی نمیشه؟اگه اطلاعی داری ممنون میشم بگی آخه روم نمیشه از دکتر بپرسم🙈

هوووووی زرت و پرت میکنی ۲۵۰۰ سال پیش خشایارشاهو شکست دادی الانم شکست میدی؟😏 هرسال جشن پوریم میگیرین؟  خشایارشاه که پوسید اما نوادگانش زدن دهنتو سرویس کردن😂
حتی خوندن کامنتت به من استرس داد چند وقته؟

پنج ماهه.نه استرس ب خودت نده اونجوری ک هیچ لذتی برات نداره ب شوهرتم سخت میگیری 

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲
2706