2726
عنوان

کیا شوهرشون از ازدواج سابقش بچه داره و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5757 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای واقعا بده اونوقت تو بچشرو دوست داری ؟

نه.قبلا دوسش داشتم الان بخاطر کارای شوهرم دیگه نه.اما احترام میزارم

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
باشه عزيزم ولي دكتر تو 12 هفتم صد در صد نميگيه ميگه 80درصد حالا دكتر شما نميدونم از كجاش آورده

عزیزم شما دنبال زیر بغل مار میگردی؟من بچمو از دست دادم.فقط از بچم یه حرف و حدس دکتر رو دارم که دارم با همون سر می کنم. حالا شما الان بحث میکنین که پسر بوده حتما یا نه؟

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2728
نه دختر پسر بودنش ب درد من نميخوره ميگم چرت نگو 

چقدر بی ادبین واقعا متاسفم واسه امثال شما

یه زنی که بچش رو از دست داده و نمیتونه مادر بشه اومده درد و دل کرده اینجوری رفتار میکنین

شما همون ادمایی هستین توی دنیای واقعی هم هرچی دلتون بخواد به بقیه میگین.چقدر قلبتون تیره س

منم مثل شما ازدواج اولم یک ماه بعد عقد جدا شدم اونم خیانت کار و معتاد و رفیق باز بود این دومی هم دقی ...

ما بد شانسی آوردیم 😭

اره عزیزم جدا شدم بخاطر اعتیادبه شیشه

😔😔😔

مرسی عزیزدلم الهی که خدا به هردومون کمک کنه و به خانومایی که شرایطشون مثل ماست. هیچکس اندازه ی خودم ...

تاپیک آخرمو ببین عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر