2410
2553
عنوان

کیا شوهرشون از ازدواج سابقش بچه داره و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5724 بازدید | 162 پست
دقیقا تمام حرفاشون توی زندگیم اتفاق افتاد که ای کاش قلم پام می‌شکست و سر اون سفره ی عقد نمیرفتم  ...

شغلتون چی شد عزیزم..گفتین دوره های هیرکات و اینارو شروع کردین؟

علی و عسل زیبای من❤
موفق باشي عزيزم فقط زودتر تکليفتو مشخص کن که ديگه عمرتو حرومش نکني

مرسی دوست گلم

برام دعا کن

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شغلتون چی شد عزیزم..گفتین دوره های هیرکات و اینارو شروع کردین؟

اره عزیزم 

هنوز دوره هام تموم نشده.ایشالله تا یکی دوماه بعد کارمو قوی شروع میکنم توکل بخدا.برام دعا کن

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
2456

عزیزم اینطور به نظر میاد همسرت براش دخترش از همه چیز مهمتره و می ترسه با اومدن بچه به اون ضربه بخوره 

شما رو هم می خواد به مرور راضی کنه که به نقش مادری برای دخترش بسنده کنید تو آینده

چون اگه بچه بیارید نمی تونید دخترش رو مثل بچه خودتون دوست داشته باشید پس دخترش لطمه می خوره البته این چیزایی که بنظر تو ذهن همسرته

عزیزم اون برای شما به عنوان زن و معشوقه آنچنان ارزشی قائل نیست در واقع داره از شما استفاده می کنه و خودخواهیش خودش گواه بر این مسئله است

عزیزم اینطور به نظر میاد همسرت براش دخترش از همه چیز مهمتره و می ترسه با اومدن بچه به اون ضربه بخوره ...

دخترش در هفته یکی دوروز با ماست پیش مادر خودشه

ولی همسرم کلا ادگ بینهایت خودخواهیه.از اولم خیلی با سیاست با من ازدواج کرد منم ساده ... همیشه میخواد انقدر تحت فشارت بزاره تا تهش همونی بشه که خودش میخواد

بدترین خصلت همسر شما فریبکاریشه بنابراین شما هیچوقت از درون او به طور کامل آگاه نخواهید شد مواظب با ...

پممنونم دوست گلم

کلا در تمام زندگیمون از من فقط سو استفاده کرده و هرجا هم نتونسته ازارم داده

ممنونم عزیزم حال دلت همیشه خوب باشه

2714
2706