2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون از ازدواج سابقش بچه داره و ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5789 بازدید | 162 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره.۷ هفته بودم که مجبورم کرد سقط کنم .تازه ازدواج کرده بودیم و گفت الان امادگی بچه ندارم.هرچی خواهش ...

از کجا فهمیدی پسر بوده پس!

هفت هفته؟؟؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
اره بخدا

چی شد که با همسرت ازدواج کردی؟

خیلی دوست دارم داستان زندگیتو بدونمشما همونی که همسرت روحانی بود محضر داشت دیگه 

درسته؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2728
از کجا فهمیدی پسر بوده پس! هفت هفته؟؟؟

اصلا هفت هفته معلوم نميشه سونو ك مشخص نميشه آزمايشم ك فقط با آزمايش ژنتيك سل فري ك نزديكه 4ميليون هست معلوم ميشه جنسيت اين آزمايشم وقتي بري ان تي 12هفته مشكلي تو سونو يا آزمايش غربالگري داشته باشي دكتر ميگه سل فري انجام بده ك جنسيتم معلوم ميشه 

اصلا هفت هفته معلوم نميشه سونو ك مشخص نميشه آزمايشم ك فقط با آزمايش ژنتيك سل فري ك نزديكه 4ميليون هس ...

من دختر ده روزشه 

تو بارداری آزمایش سلفری دادم 

قبل از ده هفته اصلا این آزمایش هم جوابگو نیست!

تو سونو هم نشون نمی‌ده چون هنوز اندام جنسی تشکیل نشده 

عجیبه برام میگه پسرم

2738
يه ذره عجيب بود واسم چون تو سونو معلوم نميشه واسه همين كنجكاو شدم 

اره دقیق معلوم نمیشه.ولی چون حدس دکتر بود منم دلمو بستم به همون 

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
ن خوب نیس خیلی عصبیه دست بزن داره خیانتم دیدم ازش

الهی بگردم برات

چند وقته ازدواج کردی؟

توام مثل من گرفتار شدی پس😭

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️
منم تزدواج مجدد کردم شوهرم همش بهونه میاره از همسر اولش دوتا بچه داره خسته ام کرده

خدا بهت صبر بده من میفهممت.خودتون بچه دارین؟

استارتر بچه زن و به شدت پاگیر زندگی میکنه تو فعلا باید بیشتر از شوهرت از بچه دار شدن بترسی به هرحال ...

حدود ۴ساله ازدواج کردیم 

دارم مجبورش میکنم بریم پیش مشاور.تا قبل حل شدن تمام مشکلات نمیخوام بچه دار بشم اما بهم خیلی زور داره رفتارش

ازدواج اولت عقد بودی چرا جدا شدی؟

اره توی عقد جدا شدم

خیلی وابسته ی مادرش بود کلا اختیارش دست مادرش بود

۳۹ سال من ۲۷ شوهرم ۶۶

شما که خیلی کارت سختتر از منه پس

من ۱۶سال اختلاف داریم همش ناراحتم

الهی بگردم واست

چرا قبولش کردی؟

از کجا فهمیدی پسر بوده پس! هفت هفته؟؟؟

دکتر حدس زد پسره از ازمایش و سونو و ... منم دل به همون حدس دادم 

2706