2726

توقع داره بچه ی اونو روی چشمتون بزارین ولی خودتون بچه دار نشین؟ درحالیکه شرط ازدواج شما بچه دار شدن بوده؟

شوهر من کلا خیلی خودخواه زورگو و بی منطقه.کاش ازدواج اولم بود .واقعا زندگی واسم سخت شده 

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

پسرت رو از دست دادی؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینکه از شما بچه نمیخواد خیلی بد و حرص درار هس

خیلی.واقعا تحت فشارم.بهانه میاره مدام واسش و اینکه توی هربحثی به من میگه لازم نکرده تو مادر بشی.یا میگه تو لیاقت مادر بودن رو نداری

کاربری دوباره دونفره شد . دو دوست یک متاهل بهار و یک مجرد الهه . قدر خودتو بدون خودتو در آغوش بگیر .از تو فقط یه دونه هست مهربون ❤️

جای شما نیستم ولی خب مادری که فقط حامله شدن نیس

شما را اون بچه هم مادری کن 

ولی تا همسرت نخواسته ب هیچ وجه بچه دار نشو

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457
پسرت رو از دست دادی؟

اره.۷ هفته بودم که مجبورم کرد سقط کنم .تازه ازدواج کرده بودیم و گفت الان امادگی بچه ندارم.هرچی خواهش و ااتماس کردم کوتاه نیومد گفت این رو من به فرزندیم قبول ندارم

منم ازدواج دوممه و خیلی دارم اذیت میشم خیلییی پشیمونم کاش برمیگشتم به 7ماه پیش

من ازدواج اولم عقد بودم جدا شدم یک ماه همش عقد بودیم این ازدواج دوممه اینم مثل اولی خیانت کار رفیق باز و معتاده یه بچه هم داریم چیکار کنم

اره شوهرمن ی پسرداره ک فعلا با مامانشه خیلی روش حساسه منم قبول کردم ولی عجله داره خودمونم بچه داربشی ...

خیلی خوبه که ازت بچه میخواد. من خیلی زجر میکشم 

خیلی ظلم بزرگیه که مرد خودش بچه داشته باشه ولی نخواد زن به آرزوی مادر شدن برسه .

حالم از زندگیم بهم میخوره 

2706