2230
2217
عنوان

من سنگ‌دل هستم +عکس

995 بازدید | 24 پست

که نمی تونم یه کلمه از حرفاش درک کنم ؟

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️

چیو

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤من ی دختر تنهام که واسه بار دوم دلم‌شکست 💔  اطرافیانم خیلی اذیتم کردن منو فقط واسه کار کردن واسه خودشون میخوان ‌😔  اگه دیدید که دیگه تاپیک نمیزنم‌بدونید گوشی ندارم  ولی ی روز بر میگردم قوی تر من خیلی نی نی سایتو دوست دارم   به امید روزیی که بیام تاپیک بزنم من دختری  خوشبخت هستم ❤ دوست من حالا که امضامو خوندی  اگه دوست داشتی واسه دل شکسته ام دعا کن 🤲

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

هوم!

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 
2226

کلیک کنید 🙄 2

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️

شما هنوز با خواستگار تون  چت میکنین‌ 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤من ی دختر تنهام که واسه بار دوم دلم‌شکست 💔  اطرافیانم خیلی اذیتم کردن منو فقط واسه کار کردن واسه خودشون میخوان ‌😔  اگه دیدید که دیگه تاپیک نمیزنم‌بدونید گوشی ندارم  ولی ی روز بر میگردم قوی تر من خیلی نی نی سایتو دوست دارم   به امید روزیی که بیام تاپیک بزنم من دختری  خوشبخت هستم ❤ دوست من حالا که امضامو خوندی  اگه دوست داشتی واسه دل شکسته ام دعا کن 🤲

زبون بازه طرفت خدا به دادت برسه

شعور و شخصیت مهم ترین آپشن برای یک انسانه        زیباییو اسب هم داره ،قد بلند هم زرافه داره،هیکل فیت رو هم کانگرو داره،این دو تا رو داشته باشین بقیش درست شدنیه 
2050
شما هنوز با خواستگار تون  چت میکنین‌

دست بردار نیست

دست بردار نیست

خب بنظر خودتون چه جور آدمیه دوستش دارین

وای خدااااااااااااااااا 😭

امان از عاشقی

I'm an army You dare to insult 💔زن جینم😐هعی روزگار ب داد دل مام برس😐واسه هدفم تلاش میکنم ولی به دعای تو هم نیاز دارم بیبی🥺 BTS_Stry kids 
1718