2137
2217

البته بگم اصلا اجباری یا التماسی نیست اگه دوس داشتید بفرستید

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

خوندم براش دعا کن وضع زندگیکون بهتر شه بهش برسم انشالله جاش تو بهشته 

این کاربر برای دو نفر هست یکی ۱۸ سال و یکی ۱۵ سال اشتباه نشه🥰دختری از جنش آتش🔥با اندکی چاشنی لوس و ملوس🤭یه انسانی تیز هوشانی جذاااااااااااب🌈من یک دخترم با زلفان خرمایی با چشمان مشکی  با لبان سرخ و با قلبی به رنگ سفیدیه روز  من دخترانه میخندم به گونه ای که صدای خنده هایم گوش های آسمان ابی را صاف کند😂 🤭من فرمانروای احساساتم من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️عشق وکالت👩‍⚖️😍عشق رقص💃🧸عشق آشپزی🍟🍔عشق لاک و ارایش🌀👄عشق مو خرگوشی🐰عشق همه چییییییی😅😐

خدا بیامرزه پدرتون رو 

خدای قشنگم همین ک هستی عالیع :)) 🌱 ثواب بسیار دارد 👈 (الحَمدُالِلهِ کما هُوَ اهلُه) تو یکی از تاپیک هام ثوابش ذکر کردم  # زیارت از راه دور امام حسین علیه السلام سه بار بگو 👈 صلَی اللهُ علیکَ یا ابا عبدِ الله # لطفا برای سلامتی و ظهور امام زمان یه ۵ تا صلوات بفرست 🙏(بیشتر بشه چه بهتر   )🌸عاقبت بخیر بشی التماس دعا برای من و خانوادم هم دعا کن : )) 🌸🍃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
خدا رحمتشون کنه. براشون یه فاتحه خوندم و صلوات  دو هفته دیگه اولین سالگرد وفات پدرم

ممنونم خدا پدرتون رو رحمت کنه نور به قبرشون بباره فاتحه وصلوات میفرستم براشون🌹

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
دورت بگردم دوست قشنگم..خدا بیامرزه پدر عزیزت رو.. چشم الان براشون یک سوره قرآن می خونم.

خیلی ممنونم دوست مهربونم خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه براشون فاتحه میخونم خدا دلتونو شاد کنه عزیزم حتما دعاتون میکنم