2726

البته بگم اصلا اجباری یا التماسی نیست اگه دوس داشتید بفرستید

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا بیامرزه پدرتون رو 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
2728
خدا رحمتشون کنه. براشون یه فاتحه خوندم و صلوات  دو هفته دیگه اولین سالگرد وفات پدرم

ممنونم خدا پدرتون رو رحمت کنه نور به قبرشون بباره فاتحه وصلوات میفرستم براشون🌹

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
دورت بگردم دوست قشنگم..خدا بیامرزه پدر عزیزت رو.. چشم الان براشون یک سوره قرآن می خونم.

خیلی ممنونم دوست مهربونم خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه براشون فاتحه میخونم خدا دلتونو شاد کنه عزیزم حتما دعاتون میکنم