2737
2734

سلام‌خوبید خوشیدد؟؟؟

کی بدنسازی یا فیتنس کار میکنه سوال داررم

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

میخوام‌برم‌فیتنس لایکم‌کنید نظراتو بخونم

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بدنسازی

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
میخوام‌برم‌فیتنس لایکم‌کنید نظراتو بخونم

رفتم امروز باشگاه بپرسم 

گفتن فیتنس با وزنه ست با دستگاه کار نمیکنن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738
من فقط علاقمندم ولی وقتش نمیرسه😐

انشالله که وقتت آزاد بشه بری

رفتم امروز باشگاه بپرسم  گفتن فیتنس با وزنه ست با دستگاه کار نمیکنن

آهاا، من میخواستم کلا با دستگاه برم‌، تردمیل  پاهام لاغر شه 

دخترنازنینم ، عشق مادر ، چرا نیومده پرکشیدی 😭 چرا رفتی ؟ بخدا قول داده بودم برات بهترین مادر باشم 😭 چرا ۳ماه قبل امدنت رفتی برات لباس گرفته بودم 😭 فرشته کوچولوی من گفتن شبیه من بودی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭هیچوقت داغ از دست دادنت رو فراموش نمیکنم....
من بدنسازی

عزیزم فرق فیتنس با بدنسازی چیه؟؟

اخه رفتم باشگاه گفت فیتنس فقز با وزنه هست و هوازیه

سلام من بدنسازی و trx

سلام یعنی هردو ترکیبی؟؟

بعد فرق بدنسازی با فیتنس چیه؟ کدوم بهتره برم؟

آهاا، من میخواستم کلا با دستگاه برم‌، تردمیل  پاهام لاغر شه

فکر کنم باید بدنسازی کاهش وزن بری

عزیزم فرق فیتنس با بدنسازی چیه؟؟ اخه رفتم باشگاه گفت فیتنس فقز با وزنه هست و هوازیه

بدنسازی با دستگاه فیتنس تقریبا همون حرکات بدون دستگاه و فقط با دمبل هست 

ولی در کل بدنسازی بهتره البته اگر تازگیا زایمان اینا کرده باشی پیلاتس خوبه

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡
بدنسازی با دستگاه فیتنس تقریبا همون حرکات بدون دستگاه و فقط با دمبل هست  ولی در کل بدنسازی بهت ...

یا کمر درد و پا درد داری 

چند سالته ک به چ هدفی میخوای ورزش کنی

2706