2733
2734
عنوان

با شوهرم یه دعوای خفن داشتیم😐😢

450 بازدید | 28 پست

بچه ها مادر شوهرم اومد خونمون بعد شوهرم کنار یخچال بود از رو کانتر منو صدا کرد منم نگاش کردم ولی جوابشو ندادم شدید تو فکر بودم بعد شوهرم یه نگا به من کرد دید جواب مادرش و ندادم گفت مامان جون شما بخشید زنم کر و لاله شما یه بار دیگه صداش کن شاید جوابتو داد من همین طوری تو شوک نگاش میکردم بعد اونم هی راه میرفت میگفت مامان یه بار دیگه صداش کن و میخندید مامانشم هی مسخره میکرد و من صدا میکرد گذاشتم تا مادر شوهرم رفت از حرص و بغض داشتم میترکیدم گفتم چرا خود شیرینی میکنی یهو حمله کرد سمتم پاشو گذاشت رو پام و فشار داد  هر چی از دهنش در اومد بارم کرد الانم قراره بریم خونه مادر شوهرم با جاریم دیگه بمیرم خونه اش نمیرم 😢😢😢😢😢😭😭خیلی دلمو شکست

😍تونسِ تونم😍دخترم خوش اومدی به زندگیمون 😍 منو بابایی بیصبرانه منتظر اومدنتیم😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب می گفتی تو فکر بودم ،دلیلی برای بی ادبی نداره ،مشکلی داشته که اومده زن کر و لال گرفته ؟؟؟!!!

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
از هر چی مادرشوهره حالم بهم میخوره

💩💩💩💩تو شکل مادرشوهر من

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
2738

حتما فکر کرده از قصد جواب ندادی دیگه !فکر کنم دلش پر بوده ازت !!

حتما زیاد بی احترامی میکنی به مادرشوعرت 

چطور نگاش میکردی ولی جوابش رو ندادی ؟؟؟؟

گلم حالا یه شوخی کرده،،شما هم با شوخی میگفتی شما نمبخواد کاسه داغ تر از آش بشی ،،،،،مادرجون تو فکر بودم ببخش حواسم نبود 

حداقل بی محلی میکردی ،،،،دیگه دعوا نداشت 

شوهرت بی ادبی کرده به مادرش چه؟ 

مادرشم به مسخره اینو صدا کرده به حرف پسرش ،در صورتیکه میتونست بگه به زنت بی احترامی نکن شاید حواسش پرت بوده 

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
مادرشم به مسخره اینو صدا کرده به حرف پسرش ،در صورتیکه میتونست بگه به زنت بی احترامی نکن شاید حواسش پ ...

تاون عفریته از خدا میخواد 

مادرشم به مسخره اینو صدا کرده به حرف پسرش ،در صورتیکه میتونست بگه به زنت بی احترامی نکن شاید حواسش پ ...

اگه مادرشوهرش🐛نداشت خوشحال نمیشد

در زندگی یاد گرفتم: با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند😏با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه میکند🙄از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود😏و تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم🙄و سه چیز را هرگز فراموش نمیکنم:۱-به همه نمیتوانم کمک کنم۲-همه چیز را نمیتوانم عوض کنم۳-همه من را دوست نخواهند داشت(فدای سرم😊)
حتما فکر کرده از قصد جواب ندادی دیگه !فکر کنم دلش پر بوده ازت !! حتما زیاد بی احترامی میکنی به م ...

بخدا چنان تو فکر بودم تازه شیر آبم باز بود بزار صداش و شنیدم

2706