2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بورس كه فكر كنم ثابته

البته من زياد سردرنميارم از بورس فقط همينجوري تو بعضي پيجها ميخوندم ازش نوشته بود ثابته

هيچي فعلا نميشه فكر نكنم تا دو سه سال ديگه هم تغييري بكنه قشنگ ميزارن مردم اين بلايي كع سرشون اومد فرامرش بكنند بعد دوباره همين بازي بورس رو راه ميندازن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
بورس كه فكر كنم ثابته البته من زياد سردرنميارم از بورس فقط همينجوري تو بعضي پيجها ميخوندم ازش نوشته ...

خداوند ازشون نگذره  حسابی مردم رو گیر انداختن.. تو این گرانی 

یعنی سه سال دیگه سر به سر میشیم  چقدر نا جوان مردانه

من از بورس هيچي نميدونم اما بازي كه از اين دولت ديدم اينكه هر وقت جيبشون خالي ميشه دقيقا همين بازي رو انجام ميدن يا بورس يا دلار يا ماشين 

اينا دو يا سه سال ديگه ميان يه رونق حسابي به بورس ميدن شروع ميكنند به افزايش تمام ارزها بعد كه پولها سرازير شد تو بورس دوباره منفي ميكنند تو اون هجوم وقت خوبيه براي فروش و جبران ضرر فقط بازم گول نخورين

زمانيكه همه هجوم بردن براي بورس فكر كنم فقط من و خانواده ام وارد بورس نشديم

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
من از بورس هيچي نميدونم اما بازي كه از اين دولت ديدم اينكه هر وقت جيبشون خالي ميشه دقيقا همين بازي ر ...

منم با بورس مخالف بودم کامل ولی همسرم این کار رو انجام داده بود تا سه ماه به من نگفت بعدش گفتم وردار هنوز اینجور نشده بود ضررمون کم بود بعدش کلا ریخت... کلا به حرف من گوش نمیده و همیشه من بعد از کاراش متوجه میشم که خیلی دیره 

کارشناسا و اونایی که سر رشته دارین به نظرتون چی میشه 

بورس در ایران تابعی از تصمیمات و اراده دولته و به هیچ عنوان تحلیل پذیر نیست دیر یا زود دولت مجبوره به بورس برگرده و فقط کسانی در این بازار سود میکنند که حضورشون استمرار داشته باشه و در ضرر خارح نشند

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم
2706