2410
2553
عنوان

در چه حالید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 103 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به سعادتت خانم گل خانه دار🧿

چرا عزیزم مگه شما خونه دارنیستی؟؟ :-وای من دلم میخواد شاغل بشم میدونم ک میتونم با وجود بچه و کار خونه من برنامه ریزیم خیلی خوبه تو خونه

چرا عزیزم مگه شما خونه دارنیستی؟؟ :-وای من دلم میخواد شاغل بشم میدونم ک میتونم با وجود بچه و کار خون ...

چرا منم خانه دارم ولی هرچی کار میکنم اصلا به‌جشم نمیاد بچه هام دوباره کویف میکنن و‌منم از توان میفتم🤦‍♀️

2720
چرا عزیزم مگه شما خونه دارنیستی؟؟ :-وای من دلم میخواد شاغل بشم میدونم ک میتونم با وجود بچه و کار خون ...

منم عاشق اینم  تا قبل از بارداریم  شاغل بودم ولی بعدش تالانکه ۲ سالش تموم شده دیگهکارو گذاشتم کنار چشم انتظارم بتونم برم سرکار

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
چرا منم خانه دارم ولی هرچی کار میکنم اصلا به‌جشم نمیاد بچه هام دوباره کویف میکنن و‌منم از توان میفتم ...

چن تا بچه داری؟ ی دختر دوسالو نیم دارم من اتاق خوابام همیشه مرتبن هفته دوبار جارو میزنم و منجر هاشونو باز نگه میدارم ک هواشون عوض شه..این از خوابا سرویس بهداشتیا هر سری ک خودم میرم کامل میشورم با آب .هر دو روز ی بارم تمیز کننده میریزم میمونه سالن و آشپزخونه ک دخترم بیشتر تو سالن با اسباب بازیاش بازی میکنه ک من ی روز درمیون سالن و اشپزخونه رو جارو میزنم ..اشپزخونه رو هر روز نپتون میکشم ..دخترم خودش گهگاهی اسباب بازیاشو جم میکنه زیاد فضول نیس ک خونه رو بهم بریزه بیشتر چسبیده ب خودم ..میمونه ظرفا ک من بعداز نهار و شام میشورم سریع گازم دستمال مبکشم..هفته ای ی بارم ی کهنه کشی میکنم اشپزخونه رو ..یعنی کارم اینطور سبک تره..خیلی هم اذیت نمیشم..سه روزی ی بارم تراس رو میشورم..لباسا هم اکثرا میذارم لباسشویی دوسه روز ی ی بار...اگه کم هم باشع همون لحظه میشورم..اینطور هم دخترم اب بازی میکنه هم خودم خیالم راحته ک لباس کثیف نیس..حمومم دوباره بعداز هر لباس شستن میشورم

چن تا بچه داری؟ ی دختر دوسالو نیم دارم من اتاق خوابام همیشه مرتبن هفته دوبار جارو میزنم و منجر هاشون ...

ماشالا خدا قوت انشالا همیشه سلامت و سبز باشید🧿💚

من دوقلوهام دوسل و دو ماه هستن بشدت شیطونن و مدام چسبیدن بهم میخوان کلا بشینم پیششون حتی نمیذارن با تلفن صحبت کنم، خودمم دیسک کمر دارم خیلی زود خسته میشم ولی کارمو انجام میدم همشونو تا جایی که بچه هام بذارن

ماشالا خدا قوت انشالا همیشه سلامت و سبز باشید🧿💚 من دوقلوهام دوسل و دو ماه هستن بشدت شیطونن و مدام ...

عزیرم ماشالا ب شما دو قلو واقعا سخته مطمئنم شما هم مادر تمیز و نمونه ای هستی

2714