2726

دوساله دوستیم دوساله پراز خاطره 

دعوا اشتی روز خوب ناراحت کننده داشتیم

به هم دلداری میدادیم خیلی شبیه هم بودیم از لحاظ خانوادگی و مالی همین باعث وابستگی بیشترمون شده بود 

همو درک میکردیم هر کار تقریبا از دستمون بر میومد برای خوشحالی همدیگه انجام میدادیم الان تموم کردم به خاطر وضعیت مالی بدش و اینکه هم دین نیستیم 

دارم دق میکنمممم همش گریه کردم چیکار کنم 

منطقی باید تموم میکردم ولی عذاب وجدان دارم خودم ناراحتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رفتنی راهش رو بلده

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم

هم دین نبودن دلیل خوبی نیست 

ما هم دینمون متفاوته اما اخرین چیزیه که بهش اهمیت می‌دم

مثل خون در رگ های من          محترم باشیم                                                                           گریه کردیم دوتا شعله‌ی خاموش شده، گریه کردیم دو آهنگ فراموش شده، پر کشیدیم بدون پر زخمی باهم، عشق بازیِ دوتا کفتر زخمی باهم، زندگی حسرت یک شادی معمولی بود، زندگی چرخش تنهایی و بی‌پولی بود، شعر من مزه‌ی خاکستر و الکل می‌داد، شعر من را وسط زندگی‌ات هول می‌داد، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، نگران بودی اندوه تو خاکم بکند، نگران بودی سیگار هلاکم بکند، نگران بودی این فرصت کم را بکشم، نگران بودی یک روز خودم را بکشم، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم، آه بدرود گل یخ زده‌ی بی‌کس من، آه بدرود زن کوچک دلواپس من، بغلم کن غم در زخم شناور شده‌ام، بغلم کن گل بی طاقت پر پر شده‌ام، بغلم کن که جهان کوچک و غمگین نشود، بغلم کن که خدا دورتر از این نشود، مرگ پشت سرمان بود نمی‌دانستیم، بوسه‌ی آخرمان بود نمی‌دانستیم، زخم سهم تنمان بود نمی‌ترسیدیم، زندگی دشمنمان بود نمی‌ترسیدیم...
بمیرم

خدا نکنهه 

وای بخدا سر کارم ولی چشمام شده خون

چه کنم من هم دوس دارم اینده ام خوب باشه و خوشبخت شم هم عاشقم بخدا الان یهو اونقدر قلبم تند زد یه جور ترس عجیب با خودم گفتم دیگه تو زندگیم نیست چیکار کنممم چطور خاطره هامون فراموش میشن

برام خواستگار میومدنمیتونستم در موردش فکر کنم چون عاشق عشقم بودم ولی بلاتکلیف بودم با خودشم  

اسی سخته ولی عشق و دوست داشتن نون و اب نمیشه مخصوصا با این اوضاع اقتصادی افتضاح ... همینجا چند روز پیش یکی تاپیک زده بود با عشق ازدواج کردیم و دستش خالی بود بعد ۲سال پشیمونم بی پولی سخته همسنام پیشرفت کردن و کلی به خودشون میرسن ولی من نه و به فکر طلاق بود...... الان تو این دوره واقعا پول مهمه

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
عزیزم بهترین کاررو کردی.عشق نون و آب نمیشه.زندگی خیلی سخته.انشالله آروم میشی و با یه فرد مناسب ازدوا ...

قلبم وای قلبم بخدا حالم بده چطور فراموش میشه 

از یه طرفم نمیتونم برای اینده ام ریسک کنم 

2706