2726

بچه ها من حس میکنم رفیقم یکم بچس

خیلی میگه من دوستت دارم بیا همیشه صمیمی باشیم و اینا

ولی تو برخورد مثلا میگ چرا دخترا هم سن مون به شدت دنبال ازدواجن

بعد خودشون گاهی شده از یکی از پسرا کلاسشون تعریف کنه که چی گفته یا پیام داده 😐 یا مثلا اگه ناراحت از کسی باشی و بگی فلانی این طوریه خوشم نیومد ناراحتم کرده با رفتارش میاد میگ خب نظرا فرق داره به نظر من که ادم خیلی خوبیه

بچه ها من نمیگم بد طرف بگه ولی وقتی داری با کسی داری درد و دل میکنی دوست داری طرف بشنوه فقط نه که هی مخالفت کنه

طرز دید من اشتباهه؟  رفاقت با چنین دوستی خوبه؟

به نظرتون بهش مطرح کنم که از این رفتارش خوشم نمیاد؟ اگه من اشتباه می‌کنم هم بگید بی زحمت که چ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این حالتو میفهمم...خیلی جاها دوس داری طرف پایه ی غیبت باشه وقتی نیس حرصت درمیاد😂ولی درمورد پسراینا ...

نه ببین پایه نباشه ولی وقتی میبینی این حجم ناراحتی چرا باید طرفداری کنه؟

مثلا بیاد بگه ولش کن غیبت اش نکنیم نه که بیاد تعریف کنه.

در مورد پسر اوکی حرف بزنه ولی هی نیاد نهی کنه که وای ازدواج تو این سن نه

چقد بدم میاد دخترا انقد تو کف ازدواجن

نه ببین پایه نباشه ولی وقتی میبینی این حجم ناراحتی چرا باید طرفداری کنه؟ مثلا بیاد بگه ولش کن غیبت ...

اره ضدحاله این کارش😂

ولی درمورد پسرا هرچی باشه غریزس دیگه😂دوستای من روزی هزارتا کراش میزنن ولی هیچکدوم نمیخوان زیر ۲۵ شوهر کنن.یا درمورد پسرای کلاسشون حرف میزنن..اینا طبیعیه والا

اره ضدحاله این کارش😂 ولی درمورد پسرا هرچی باشه غریزس دیگه😂دوستای من روزی هزارتا کراش میزنن ولی هی ...

منم نمیخام ازدواج کنم ولی ادا نمیام😂😂اخه اون داشت چن نفر نقد میکرد که اره چقد ازدواجی ان تو کف پسرن 🤣🤣🤣 وگرنه منم خیلی در مورد پسر حرف میزنم اونش طبیعیه 🤣🤣

بعد هی ام میگه مهلا من دوست دارم دوستی عمیقی داشته باشیم

بابا ول کن روحمون اصلا بهم نمیخوره

با دوستی که احساس خوبی از بودن باهاش نداری نمون. البته هیچ کس ایده ال نیست.اگه رفتار هاش زیاد رو مخ ...

میگ خیلی برام دوست داشتنی هستی 

ولی اصلا تو رفتاراش ندیدم حمایت هاشو

البته احتمالا بلد نیس

منم نمیخام ازدواج کنم ولی ادا نمیام😂😂اخه اون داشت چن نفر نقد میکرد که اره چقد ازدواجی ان تو کف پسر ...

منم یه دوست اینجوری دارم خیلی سعی کردم رابطم باهاش نزدیک باشه ولی نشد