2737
2734

من خیلی ورزش میکنم خیلییییی یعنی منو نمیتونن از باشگاه جمع کنن اکثر ورزش ها رو هم میرم 

داداشم توی سه ماه س.ی.ک.س پک در اورد من هنوز تو خطش موندم بعد دو سال😐 

اون هیچی من اینهمه ورزش میکنم رو دستام کار میکنم اونوقت داداشم هیچکاری نمیکنه یعنی تنها ورزشش‌ پیاده رویه تو مچ اندازی همیشه دستمو مبزنه زمین 😞

یه جوریه که من اگه اونو هول بدم اون از جاش تکون نمیخوره خودم پرت میشم عقب😞

بابامم ده سال ورزشکار رزمی‌ بود ولی الان ده ساله ورزش نمیکنه هنوزم عضلانیه ولی نه زیاد اونوقت با اون سنش با من جوون که هر روز ورزش میکنم اصلا قابل مقایسه نیست رو یه انگشت برم میداره 🥲

من به یقین رسیدم که از پسرا  و مردا ضعیف ترم هرچقدرم ورزش کنم 

انگار بنیه بدنیم ضعیفه

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
خیلیم فرق داره من و شوهرم دعوامون میشه اصلا نمیشه بزنمش

خب عزیزم منم همینو میگم اون ع نوجوونی رفته کارای سنگینی کرده ولی شما چی حتی خودم چی کارایی ک اونا میکنن نمی‌کنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی ورزش میکنم خیلییییی یعنی منو نمیتونن از باشگاه جمع کنن اکثر ورزش ها رو هم میرم  داداشم ...

چرا ناراحتی خب! مردا چون باید کار کنن خدا قدرت بدنی بیشتری بهشون داده. طبیعیه. مثل سینه که تو داری لونا ندارن اونام قدرای دارن که زن نداره. 

2731
چرا ناراحتی خب! مردا چون باید کار کنن خدا قدرت بدنی بیشتری بهشون داده. طبیعیه. مثل سینه که تو داری ل ...

من به شدت ناراحتم خیلی ناراحتم 

این یعنی همیشه من تو خطرم فک کن تنها برم بیرون حمله کنن به ادم و..بعد مگه من میتونم مقابله کنم🥺

بجز اون من از کسی کینه دارم از بچگی رو عضلاتم کار میکردم که اگه دوباره اذیتم کرد بتونم بزنمش و اگه زدم دردم نیاد زیاد فک کن دمبل به اون سفتی میزاشتم رو زمین با استخون ساق پام رو میشتم که ساقم قوی بشه بتونم با لگد بزنمش...اخرشم بعد این همه تلاش فقط اعتیادم به ورزش برام موند و حتی نمیتونم شکستش بدم چون اون یه پسر خیلی قویه 

میفهمی چی میگم😞؟

Sandman, I'm so alone🍭Don't have nobody to call my own🫂Please turn on your magic beam🪄Mr. Sandman bring me a dream❣️✨Make her the cutest that I've ever seen🙈                                                   song:Mr. Sandman🌈🌙🌧️
2738
بستگی به سنشون داره. مثلا نیروی بدنی یه دختر ۲۰ و خورده ای ساله بیشتر از نیروی بدنی یه مرد بالا ۶۰ ...

بله دقیقا همینجوره سن هر چقدر بالا میره بدن رو به ضعیفی میره مگه اینکه با ورزش کردن مداوم نیروی جوونی رو حفظ کنی که اونم کاملا حفظ نمیکنه فقط تا حدی نگه میداره که بتونی مقاومت کنی در کل یه زن 45 ساله مثلا اگه بخواد با یه دختر 18 ساله زور آزمایی کنه یا کشتی بگیره  اگه تا 15 دقیقه نتونه کاری کنه 15 دقیقه رو که رد کرد از نفس میفته و خسته میشه و تسلیم میشه این موارد و دیدم البته وگرنه از خودم نمیگم

رو احترام حساسم اگه ببینم کسی بی احترامی میکنه چه بزرگ باشه چه کوچیک بهش درس احترام میدم تا حالیش بشه
😐اشتباه میکنی بابام با 65سال سن بازم زورش از من بیشتره

بله  اونم هست ولی خیلی انگشت شمار هستن مردا و زنایی که تو سن بالا هم همون نیروی جوونیشونو دارن ولی خیلی انگشت شمار هستن در کل قانون طبیعت اینطوریه بیشتر مردا و زنا هر چه سن بالا میره طبیعتا ضعیف میشن چه بسا اگه عمل جراحی هم تو این مدت انجام داده باشن  چند برابر هم بیشتر ضعیف میشن

رو احترام حساسم اگه ببینم کسی بی احترامی میکنه چه بزرگ باشه چه کوچیک بهش درس احترام میدم تا حالیش بشه
من خیلی ورزش میکنم خیلییییی یعنی منو نمیتونن از باشگاه جمع کنن اکثر ورزش ها رو هم میرم  داداشم ...

بله چند مورد هم دیدماز  خانما یا بعضی از اقایون بدنشون از یه حدی بیشتر نیرو نداره البته بازم به نهوه تمرین و  ورزش بستگی داره و و مهم تر از همه اراده   مثلا اگه هی بگی من نمیتونم و  اون منو شکست میده این تو ضمیرناخوداگاهت ثبت میشه و حتی اگرم زورت از اون بیشتر باشه بازم نمیتونی چون قبولش کردی ولی اگه اراده کنی مثبت تلقین کنی  حریف هر چی گنده تر باشه برنده میشی

نمی شه گفت واقعا.. به عضلانی بودن و ژنتیک و ورزش و خیلی چیزهای دیگه ربط داره. چه طور مگه؟

این تاپیک مهمیه!! بیایید خواهشا!! رو این کلیک کنید باز می شه. درباره اینکه چه کار کنیم دکتر بازی و کنجکاوی های بچه ها به جای باریک نرسه. 

2706