2137
2217

تقریبا ۱۰

چقدرزیادی و زیبا نمیدانم ،اما فکرمیکنم خدا وقتی میخواسته نقاشیت کندبایک مشت نورتورا انداخته وسط ستاره ها،یاموقعی ک مزرعه میکشیده افتادی لای خوشه های گندم شاید هم رنگدانه پولک ماهی هایی،ک اینقدرمیدرخشی یادانه های سرخ اناری روی درخت های بهشت ،نمیدانم.. اما چقدرزیادی و زیبا..همسرمH♡

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2226

بستگی به سنشون داره.

مثلا نیروی بدنی یه دختر ۲۰ و خورده ای ساله بیشتر از نیروی بدنی یه مرد بالا ۶۰ سال باید باشه 

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤
2050
😐اشتباه میکنی بابام با 65سال سن بازم زورش از من بیشتره

خب من یه حرفی بدون سند علمی زدم😃

خداروشکر که پدرتون هنوز سلامتی و قدرت جسمیشون عالیه

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤

من خیلی ورزش میکنم خیلییییی یعنی منو نمیتونن از باشگاه جمع کنن اکثر ورزش ها رو هم میرم 

داداشم توی سه ماه س.ی.ک.س پک در اورد من هنوز تو خطش موندم بعد دو سال😐 

اون هیچی من اینهمه ورزش میکنم رو دستام کار میکنم اونوقت داداشم هیچکاری نمیکنه یعنی تنها ورزشش‌ پیاده رویه تو مچ اندازی همیشه دستمو مبزنه زمین 😞

یه جوریه که من اگه اونو هول بدم اون از جاش تکون نمیخوره خودم پرت میشم عقب😞

بابامم ده سال ورزشکار رزمی‌ بود ولی الان ده ساله ورزش نمیکنه هنوزم عضلانیه ولی نه زیاد اونوقت با اون سنش با من جوون که هر روز ورزش میکنم اصلا قابل مقایسه نیست رو یه انگشت برم میداره 🥲

من به یقین رسیدم که از پسرا  و مردا ضعیف ترم هرچقدرم ورزش کنم 

انگار بنیه بدنیم ضعیفه

I can smell the sun from you🥺هی دنیا سوال دارم ازت😐چرا جوابمو نمیدی؟😦🤔دنیا پشمم حالیت نیست😂 همیشه نیمه پر لیوانو ببین حتی اگه تو نیمه پر لیوان جای اب دسشویی باشه😐💔I can smell the sun from you can smell the sun from you
خیلیم فرق داره من و شوهرم دعوامون میشه اصلا نمیشه بزنمش

خب عزیزم منم همینو میگم اون ع نوجوونی رفته کارای سنگینی کرده ولی شما چی حتی خودم چی کارایی ک اونا میکنن نمی‌کنیم 

من خیلی ورزش میکنم خیلییییی یعنی منو نمیتونن از باشگاه جمع کنن اکثر ورزش ها رو هم میرم  داداشم ...

چرا ناراحتی خب! مردا چون باید کار کنن خدا قدرت بدنی بیشتری بهشون داده. طبیعیه. مثل سینه که تو داری لونا ندارن اونام قدرای دارن که زن نداره. 

1718