2726
عنوان

ادامه بدم یا نه ؟

115 بازدید | 13 پست

من با  ی دختری اشنا شدم(مجازی)  ک از شهرمون خیلی  دوره  هردو مون هم قصدمون ازدواجه ولی چند سال دیگ     هم اون در حال تحصیل هم من  نمیدونم  ایا  ما  به هم  میرسیم  یا نه  لطفا نظر بدید منتظر    نظر های خوبتون  هستم  

عاشق بودن  لیاقت میخواد عاشق هرکسی نشو  

از ما میپرسی

ماچی بگیم خب🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم ۱۶ سالته😐

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

دوست بزرگوار بنظرم تا چندسال دیگه خیلی اتفاقات ممکنه بیفته و باتوجه به اینکه شهرتون دوره ازهم و فاصله تون زیاده،امکان ازدواجتون خیلی کمه.بنظرم الان درستونو بخونید 

بدین رواق زبرجد نوشته اند به زر،،،که جز نکویی اهل کرم نخواهد ماند😉🥰Turk qizi

چن سالتونه😐

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

از اولش که نمیشه فهمید طرف مناسبه برای ازدواج یا نه تا چند سال آینده هزارتا چیز پیش میاد که ممکنه رابطرو بهتر یا بدتر کنه اول باید همدیگرو بشناسید بااخلاقایه هم آشنا بشید اگه حس خوبی بهش داری ادامه بده ولی اینم در نظر داشته باش قرار نیس حتما همه دوستی ها به ازدواج ختم بشه که اگه یه درصد به تفاهم نرسیدید خیلی ناراحت نشی بنظرم از اولش با فاز ازدواج پیش نرید فعلا فقط باهم اشنا شید

ن من دیگ میشم ۱۹   دختره ۱۶ است

از سرت میفته حالا 

زیاد به احساسات یه دختر ۱۶ ساله نمیشه اعتماد کرد

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
از سرت میفته حالا  زیاد به احساسات یه دختر ۱۶ ساله نمیشه اعتماد کرد

اره از همین میتسرم   یروزی  ولم  کنه  بره  بعدش  واسه فراموش کردنش عذاب  بکشم

عاشق بودن  لیاقت میخواد عاشق هرکسی نشو  
من ۱۹  اون ۱۶

ازین عشقا زیاده هنوز سنتون کمه ازسرتون میوفته

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️