2733
2734

من با مادرم دوتایی زندگی میکنیم بابام فوت کرده

جلسه ی اول خاستگارم با مامانش بیاد خونمون؟؟

اون دانشجوی دکترا من لیسانسه ام

مامانامون بیسوادن

برا جلسه دوم داداشا هم بیان هم اون هم من

خوبه؟ فقط نمیدونم اگه جلسه اول فقط با مامانا باشیم کی میخاد صحبت کنه بنده خداها سواد ندارن نمیدونن چی بگن زیاد

سنتی نیستیم دوستیم باهم الان قراره بیان نامزد کنیم

هر جوررکه دوست داری و راحتی 

اگه خواهر یا زنداداش خوب داری هم میشه بگی بیاد 

مبارکه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

چه قدر سواد بنده خدا ها رو کوبیدی تو سرشون 

سواد داشتن یا نداشتن چه ربطی به صحبت کردن داره؟

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خودتون قراراتونو گذاشتین یه باره بگین برادرای دو طرف هم بیان شمام اگه پدربزرگ مادربزرگتون هستن بیان دوتا خانواده با هم آشنا بشن

جلسه بعد هم بله برون

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
2728

میتونه جلسه اول دایی یا عموشو بیاره

بعد اینکه سواد داشتن یا نداشتن ربطی به صحبت کردن نداره

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چه قدر سواد بنده خدا ها رو کوبیدی تو سرشون  سواد داشتن یا نداشتن چه ربطی به صحبت کردن داره؟

دقیقا من پدرم زیاد درس نخونده باور کن جوری بامهمونای تحصیلکرده حرف میزنه دهن هممون باز میمونه 😂😂😂

خدایا داده ونداده ات راشکر
2738