2726
عنوان

بیاین ببین بدبخت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3611 بازدید | 145 پست
به دخترم عصبانی نشدم البته کم ولی پسر خالم رو دعوا کردم آخه بچه ۸ ساله بره زیر ترمیم  آخه مشکل ...

منم وقتی بچه بودم همین سنا پسر همسایمون همین کارو کرد عزیزم نگران نباش اونجا دست نمی زد یه جایی دیگه نمیشه گفت 😪 چیزیم نشد

خدایا مرسی 😊😊😊   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا چی نامی بردی برای اعضای خصوصیش منم دختر دارم دوتا هم پسر نگرانم از الان

باسن.سینه و اندام جنسی....کلیپ هایی تو نت هست در همین موارد برای بچه ها توضیح داده .من تو گوشیم دارم اینجا بلد نیستم بفرستم

خدیا شکرت
2728
به دخترم عصبانی نشدم البته کم ولی پسر خالم رو دعوا کردم آخه بچه ۸ ساله بره زیر ترمیم  آخه مشکل ...

لم شوهر دست زنشه ممکنه اولش عصبانی بشه داد بکشه فریاد بزنه شایدم یه چیزیو بکوبه تو دیوار شایدم کلا با خانواده خالتون دعواتون بشه و کلا قطع رابطه کنین 

همه ی اینا و حتی بدترش ممکنه اتفاق بیوفته پس باید آمادگیشو داشته باشید 

روزی که خواستین به شوهرتون بگید حتما دوتایی تنها باشید دخترتون نباشه چون فکر میکنه که شما و پدرش ازش بدتون اومده و این تو ذهن یه کودک تاثیر بدی داره داد و بی دادش که تموم شد تو خلوت خودتون بگو قابل جبرانه بچه بودن تقصیر خودتون هم تا حدی قبول کنید ولی نه زیاد که پررو بشه بگین اتفاق افتاده حالا بچه مون به فرض شاید آسیب دیده باشه از این به بعد با جارو جنجال چیزی درست نمیشه باید دوتایی یه کاری کنیم کا بدتر از این نشه روحش آسیب نبینه اعتماد به نفسش از دست نره بگو ما پدر و مادریم باید مث کوه پشت بچمون باشیم حتی اگه کار بدی کرده باشه کار بدشو جبران کنیم بده که بعدا بزرگ بشه خودشو تو جامعه به خاطر یه تیکه گوشت از همه پایین تر ببینه سعی کنین قانعش کنین من با سختگیر ترین و متعصبترین مردا هم تونستم قانعشون کنم سعی کنین شما میتونین

در ضمن عمل ترمیم هم یه سن خاصی داره کمتر از اون نمیشه حالا من دقیق نمیدونم حداقل سن چقدره بهتره بپرسید.

ولی از من کوچیک به شما نصیحت در مورد دخترتون هیچ کاری رو بدون اطلاع به شوهرتون انجام ندین 

لم شوهر دست زنشه ممکنه اولش عصبانی بشه داد بکشه فریاد بزنه شایدم یه چیزیو بکوبه تو دیوار شایدم کلا ب ...

ممنون بابت راهنمایی عزیزم 🌹🌹

برای ساعت ۲/۵وقت گرفتم

ممنون بابت راهنمایی عزیزم 🌹🌹 برای ساعت ۲/۵وقت گرفتم

ایشالا که چیزی نیست نگران نباشید که بخواهیدسرتونو پایین بندازید بچه ی شما گناه نکرده معصوم و پاکه خدای نکرده از روی عقل و اختیار که اینکارو نکرده یه اشتباه بچگانه بوده مث همه ی اشتباهاتش 

بهش عشق بدید نازش کنید نزارید احساس گناه کنه

شما خیلی مادر خوبی هستید که نمیزارید بچتون آسیب ببینه

ایشالا بهترین ها نصیب خودتون و دخترخانم گلتون🧡

سلام دوستان رفتم دکتر تازه برگشتم گفتم سریع به شما هم بگم 

نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه پرده دختر آسیب دیده ولی کلا از بین نرفته دکتر کفت ممکنه خودش ترمیم بشه طی چند سال اگه ترمیم انجام نشه باید به سنی برسه که بتونه ترمیم کنه و اونم مشکلات خودش رو داره 

زنگ زدم به عالم بگم همچین چیزیه آخه گفت بگو 

بهش گفتم از کجا معلوم پسر من کرده شاید تو بخوای گناه دخترت رو بندازی کردن من گفت آریا (پسر خالم)گفته من همچین کاری نکردم 

گفتم یعنی چی اینجوریه منم شکایت میکنم گفت نه خب ما فامیلیم یجوری حلش میکنیم گفت بزرگ بشن ازدواج میکنن گفتم از کجا معلوم دختر من پسر تورو بخواد یا اصلا پسر تو دختر منو بخواد گفت بزور ازدواجشون میدیم گفتم من همچین کاری نمیکنم گفت خب میگی چکار کنیم 

گفتم با رضا شوهرم حرف میزنم هرچی گفت 

گفت نه ترو خدا گفت هرچقدر بخوای بهت میدم من از حرصم فقط کردم 

از اون ورم دلم برای دخترم میسوزه  همش میاد میگه مامان مریض شدم کلی گریه کردم 

شب میخوام به شوهرم بگم از عکس العملش خیلی میترسم 

چکار کنم خواهش میکنم دلداریم بدین 

2706