2726
عنوان

خانمایی ک بچه هاتون ۴ سالشونه پیش ۲ میرن یا مهد ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 40 پست
اخه مهد کودک انگار براشون پیشه ۲ ، اون همونم ک شما گفتی اینا میگن مهد قران ،

کجا مراجعه کردی عزیزم من الان دخترم نزدیک پنجسالشه نه مهد بردم نه هیج جای دیگه کجا باید برم ممنون اگه راهنمایی کنی

خاص فقط خداست❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرمنم فروردین۹۶هست ۲۰روزی میشه گذاشتمش مهد همه چی یادمیدن بیشتر رفتارای اجتماعی

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا امام رضا اومدم پابوست..دکترا بهم گفته بودن این ماه به بارداریم امیدی نیست...ازت نی نی سالم خواستم...برگشتم خونه ...چندروز بعدش بی بی چکم مثبت شد🥺🥺🥺اگه این اسمش معجزه نیست پس چیه؟؟ انشاالله که این دفعه دیگه صدای ضربان قلبش رو میشنوم به امید خدا....

من اصلا پیش دو ثبت نامش نکردم فقط فرستادمش مهد الانم که ۶ سالشه پیش دبستانیه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2728
کجا مراجعه کردی عزیزم من الان دخترم نزدیک پنجسالشه نه مهد بردم نه هیج جای دیگه کجا باید برم ممنون اگ ...

دخترتون فک کنم باید پیش بره الان چون ۵ سالشع، ببر جاهایی ک مهد و پیش دبستانی دارن از لوازم تحریرا بپرسی میگن کجاها پیش دبستانی اینا دارن ،  اونجا برو ببین شرایطشون چجوریه تمیزه ، رسیدگی و مدیرتشونم از کسایی ک بچه هارو میارن بپرس، من چند تا جا بردم پرسیدم از بقیه خودمم بعصی هاشونو دوس نداشتم چون رسیدگیشون جالب نبود، یجام بردم ک کلا گفتن دنبال پول تا اموزش ، ولی فعلا یجا بردم میگه بیاد پیش ۲ ، زبان و شعر نقاشی کارددستی و اینا حالا نمیدونم ۴سالشه ببرم پیش ۲ یانه، ولی شمام دخترتونو ببرید خیلی ب ذهن بچه ها کمک میکنن کارددستی شعر باهوش میشن. 

من هیچوقت نمیتونم بد باشم،  من کل بدنم قلبه ^_~ 💞🦄 ( ˘ ³˘)❤ 
پسرمنم فروردین۹۶هست ۲۰روزی میشه گذاشتمش مهد همه چی یادمیدن بیشتر رفتارای اجتماعی

ببخشید شما از کرونا نمی ترسید ؟ 

من دبیرم ..مدرسه ها حضوری بشه ، نمی دونم باید چی کار کنم 

می ترسم بگذارم مهد

من اصلا پیش دو ثبت نامش نکردم فقط فرستادمش مهد الانم که ۶ سالشه پیش دبستانیه

ی سوال ،مهد چی یاد میدن ؟ بخدا گیج شدم زنه منو گیج کرده از دیروز

شعر ، قرآن ، کاردستی ، نقاشی ،کارهای گروهی

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

چ خوب ، اخه من بیشتر واسه مهد بردم ، میگه پیش ۲ بیاد ، زبان شعر نقاشی کاردستی ،من موندم چیکار کنم . مهد کلا اینارو یاد میدن بجز زبان رو ،

این پیش دو از خودشون ساختن مهد ببر ثبت نامش کن ،من که بهم ایراد نگرفتن

این پیش دو از خودشون ساختن مهد ببر ثبت نامش کن ،من که بهم ایراد نگرفتن

اره دنبال مهدم، میگم خانم پیش ۲ نمیخواد پاشو میکنه تو ی کفش ن ۲، فک کنم بخاطر این بود پر بشه، چون گفت از آدر شرول کردیم ثبت نام میکنیم .وگرنه بچه ب پیش نمیخوره

مرسی عزیزم ، دوباره برم یجا دیگه پیدا کنم ، 

آره بپرس، مهد بهشون سخت نمیگیرن در کنار بازی آموزششونم میدن ، من حتی الان پسرم همه اش میگه منو ببر مهدکودک میخوام تو مهد بمونم مدرسه دوسندارم😂

دخترتون فک کنم باید پیش بره الان چون ۵ سالشع، ببر جاهایی ک مهد و پیش دبستانی دارن از لوازم تحریرا بپ ...

مرسی گلم واقعا خیلی کمکم کردی حتما میبرم انشاالله خدا گل دخترت را سالم نگه داره ودرپناه خودش حفظ کنه 😍🌷

خاص فقط خداست❤️
آره بپرس، مهد بهشون سخت نمیگیرن در کنار بازی آموزششونم میدن ، من حتی الان پسرم همه اش میگه منو ببر م ...

چ خوب ، بهش خوش گذشته دیگه ، دختر من عاشق اینه بره اونجا بخاطر بازی کردنش 😂

2706