2328
2298

دیروز رفتم ثبت نام کنم دخترم گفت باید پیش ۲ ثبت کنی ، حالا موندم باید بره پیش ۲ یا مثلا مهد ؟ مهد با پیش ۲ چ فرقی داره ؟ 

💔

نه بابامگه بایدثبت نام کنیم؟

من دخترموسال دیگه ایشالاتازه میزارم‌مهد

دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
دیروز رفتم مهد ثبت نام کنم، میگه باید بیاد پیش۲ ، از دیروز موندم چیکار کنم 

نمیدونم...دخترتون نیمه اول؟دخترمن مهر۹۶....استرس گرفتم 

دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
اخه مهد کودک انگار براشون پیشه ۲ ، اون همونم ک شما گفتی اینا میگن مهد قران ،

آها،خب درسته،همون روببر،

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
اخه مهد کودک انگار براشون پیشه ۲ ، اون همونم ک شما گفتی اینا میگن مهد قران ،

کجا مراجعه کردی عزیزم من الان دخترم نزدیک پنجسالشه نه مهد بردم نه هیج جای دیگه کجا باید برم ممنون اگه راهنمایی کنی

خاص؛فقط خداست💖

پسرمنم فروردین۹۶هست ۲۰روزی میشه گذاشتمش مهد همه چی یادمیدن بیشتر رفتارای اجتماعی

داداشی منتظرت بودبیای باهاش بازی کنی...اما خیلی زود رفتی...بااینکه زودپرکشیدی ازتودلم اما ندیده بهت دل بسته بودم...(توهفته۸مرگ زودرس جنین داشتم که دومین سقطم میشد)،😭

من اصلا پیش دو ثبت نامش نکردم فقط فرستادمش مهد الانم که ۶ سالشه پیش دبستانیه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
کجا مراجعه کردی عزیزم من الان دخترم نزدیک پنجسالشه نه مهد بردم نه هیج جای دیگه کجا باید برم ممنون اگ ...

دخترتون فک کنم باید پیش بره الان چون ۵ سالشع، ببر جاهایی ک مهد و پیش دبستانی دارن از لوازم تحریرا بپرسی میگن کجاها پیش دبستانی اینا دارن ،  اونجا برو ببین شرایطشون چجوریه تمیزه ، رسیدگی و مدیرتشونم از کسایی ک بچه هارو میارن بپرس، من چند تا جا بردم پرسیدم از بقیه خودمم بعصی هاشونو دوس نداشتم چون رسیدگیشون جالب نبود، یجام بردم ک کلا گفتن دنبال پول تا اموزش ، ولی فعلا یجا بردم میگه بیاد پیش ۲ ، زبان و شعر نقاشی کارددستی و اینا حالا نمیدونم ۴سالشه ببرم پیش ۲ یانه، ولی شمام دخترتونو ببرید خیلی ب ذهن بچه ها کمک میکنن کارددستی شعر باهوش میشن. 

💔