2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یعنی الان با ابنکارای من میدونه دوسش دارم اجی؟

آره بو برده چون قشنگ چراغ سبز نشون دادی

ولی وقتی میتونی محکم بودنتو بهش ثابت کنی که توی بی خبری موفق بشی و پیشرفت کنی

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2731
کسی کسی رو بخواد از اتیش م بخاطرش رد میشه عزیزم این بیشتر کارش مثل ی دختر بچه لوسه موش وگربه بازی چی ...

یعنی دوس داشتنی در کار نبوده اجی پس من اشتباه کردم ک گفتم شاید با بی محلیا و جواب ندادنای من فک کرده نمیخامش و رفته؟

اخه اجی میگم شاید جواب ندادم فک کرده نمیخامش و رفته گاهیم میگم اگ واقعا دوس داشتنی در کار بود با جوا ...

اخه گلم شما خودت یه مانتو که چیز معمولی هم هست بخوای انقدر تلاشت میکنی تابخری یا پس انداز یا کمک از خونواده.حالا فکر کن پای احساس وسط باشه بنظرم بازیش گرفته ذهنت آزاد کن 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
آره بو برده چون قشنگ چراغ سبز نشون دادی ولی وقتی میتونی محکم بودنتو بهش ثابت کنی که توی بی خبری ...

اخه بعضیا میگن نمیدونه چون تو جوابشو ندادی؟

اجی اون گفتتون ک گفتین توی بی خبری متوجه نشدم؟

یعنی دوس داشتنی در کار نبوده اجی پس من اشتباه کردم ک گفتم شاید با بی محلیا و جواب ندادنای من فک کرده ...

من واقعا نمیدونم هدف این اقا چی بوده ولی قطعا عشق نبوده وگرنه تلاش میکرد 

2738
اخه اجی میگم شاید جواب ندادم فک کرده نمیخامش و رفته گاهیم میگم اگ واقعا دوس داشتنی در کار بود با جوا ...

اگه میخواستت همه جوره سعی میکزد حتی با پدر مادرت صحبت میکرد خوشش اومده از تو ولی دختربازه

اخه گلم شما خودت یه مانتو که چیز معمولی هم هست بخوای انقدر تلاشت میکنی تابخری یا پس انداز یا کمک از ...

یعنی متوجه شده دوسش دارم اجی؟

وقتی دیدمش برا بار اخر بعد چن روز باز بهم میس انداخ منم بی عکس العمل بعد ی ماه ی هفته پیش شمارشو سیو کردم دیدم جزو مخاطبین تلش نیستم انگار دنیا رو سرم اوار شد استوری گذاشتم وات ندید دبگ نمیدونم از قصد پاکیده یا کلا پاکیده

فک کرده دوسش نداری حتما

خودمم همینو میگم اجی 

میگم شاید فک کرده با جواب ندادنام نمیخامش و رفته بعد میگم اگ دوس داشتنی در کار بود ب اب راحتیا پو پس نمیکشید کلا گیج شدم

یعنی متوجه شده دوسش دارم اجی؟  وقتی دیدمش برا بار اخر بعد چن روز باز بهم میس انداخ منم بی عکس ...

چی بگم عزیزم ولی درکل ادم عاشق به راحتی پاپس نمیکشه

اگه میخواستت همه جوره سعی میکزد حتی با پدر مادرت صحبت میکرد خوشش اومده از تو ولی دختربازه

اخه میگم شاید با جواب ندادنام و بی محلیام گفته نمیخامش و رفته ممکنه اجی؟

وقتی دیدمش برا بار اخر بعد چن روز باز بهم میس انداخ منم بی عکس العمل بعد ی ماه ی هفته پیش شمارشو سیو کردم دیدم جزو مخاطبین تلش نیستم انگار دنیا رو سرم اوار شد استوری گذاشتم وات ندید دبگ نمیدونم از قصد پاکیده یا کلا پاکیده؟

@واپیچ    

2706