2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوستان پارسال مرداد ماه بود رفتیم خونه خالم کار ساختمانی داشتین این پسرع با پدرش کار ساختمانیو واسع خالم انجام میدادن بعد من شک واسم اومد ک این پسر ی جوریع و انگار شمارمو گیر اورده از گوشی پسرخالم ک کلاس هفتمه

منم شمارشو سیو کردم دیدم اورع واقعا دارع استوریش برام بالا اومد سریع زدم پاکیدم

بعد دیگ بیخیال تا اینک ی روز ما خونه مامانبزرگم بودم و پسرخالم دیدم همون پسرع ب پسرخالم ادرس دقیق منو گف ولی اسم نیاورد گف نمیشع فامیلع ب توام نمیگفتم فقط خاستم اون بفهمه

بعد ی شب دیدم بام میس کال صوتی انداخته

منم کنجکاو شدم شمارشو سیو کردم ی شب ک حواسم نبود دستم ب استوریش خورد اونم فهمید سریع استوری گذاش بدستت میارم حتی اگ تاوانش مرگ باشع من دو س بار دیگ استوریاشو دیدم دیگ اصلا ندیدم

الان ادامشو میزارم

بعد دیگ استوری عاشقانه اینا میزاش ولی من میدیدم ولی چون رسید خواندنامو بسته بودم متوجه نمیشد میبینم

ی روز بازار با مامانم دیدمش حالت ناراحت بود دیدم رفتم خونم استوریاشو تموم سیاه کردع بود ی میس کال تصویریم بهم انداخ لحظه ای ک انلاین بودم

ی شب داشتم با خالم چت میکردم دیدم هی در حال نوشتن بود باز پشیمون میشد

دیدم بیو گذاش من شیطانم تو با فرشته هات سرگرم باش منم همون لحظه بهم برخورد بیو گذاشتم قضاوت ممنوع فهمید

بعد همش انلاینامو چک میکرد یا در حال نوشتن بود ولی خبری نبود

ی روز اینستا بهم درخواس داد باز نکردم

روز بعدش دیدم قسمت درخواستی نوشته س منم جواب ندادم

چن وق پیش شنیدم با یکی دوس شدع چون پروفتاشم عکس دست دو نفره بود اول باورم نمیشد هنوزم نمیشع اخه مامان بابای پسرع گفته بودن ب مامانم ک نصحیت پسرشون کنه از اینه ک میگم دروغ نیس

ولی وقتی پروفتش دو نفرع فیک کرده بود اوایل بهم ی ایمیل خالیم داد باز جواب ندادم

چن وق پیش اومد خونه مامانبزرگ اینام منم اونجا بودم باهاش کلی حرف زدم و خندیدیم گفتم تا فک نکنه بی محلی کردم بعد چن روز دیدم باز بهم میس تصویری انداخ

وقتی خونه مامانبزرگم دیدمش وقتی خاس برع خونشون بهم گف دیگ فک نکنم همچی شبی باشع گفتم عع خوب بود هیچی نگف سرسو انداخ پایین نمیدونم منظورش چی بود

ولی ما چن روز بعدش خونمون اومد تهرون

چن روز پیش خاستم استوری بزارم ک بفهمه بی محلیم نکردم تا اینک دیدم از تلگرام جز مخاطباش نیستم دیگ نمیدونم کلا شمارمو پاکیدع یا ن از قصد از تل پاکیده

تموم اجی ممنون میشم راهنمایم کنید😔

2714

میخام بدونم ک واقعا دوس داشتنی در کار بودع یا ن ؟

گاهی اوقاتم میگم اگ دوس داشتنی در کار بود با جواب ندادنای من پا پس نمیکشید؟ گاهی اوقاتم میگم حتما من جواب ندادم فک کرده نمیخامش و رفته

این مغزمو درگیر کرده ؟🥺

نمیخوام سرزنشت کنم چون کنجکاو شدی و ماجرا ادامه پیدا کرده

اما نباید هیچ وقت چکش میکردی یا سیو میکردی شمارشو یا جواب استوریاشو میذاشتی یا باهاش میخندیدی یا واکنش نشون میدادی

اگه میخواست شما رو تلاش میکرد یا با کسی دیگه در ارتباط نبود

فراموشش کن و به فکر پیشرفت خودت باش بویژه الان که مهاجرت کردین

موفق باشی گلم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
فراموشش کن انگار ادم دمدمی مزاجی هست..اگه واقعا بخادت میاد جلو 

یعنی اگ واقعا دوس داشتنی در کار بود با جواب تدادنای من پا پس نمیکشید و میومد بهم میگف؟

روز بعدش دیدم قسمت درخواستی نوشته س منم جواب ندادم چن وق پیش شنیدم با یکی دوس شدع چون پروفتاشم عکس ...

باهم فامیلید؟

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...
احساس میکنم تعادل روحی واحساسی نداره 

اخه اجی میگم شاید جواب ندادم فک کرده نمیخامش و رفته گاهیم میگم اگ واقعا دوس داشتنی در کار بود با جواب ندادنای من و بی محلیام پا پس نمیکشید و میومد حرفشو میزد نظرتون چیع؟

2706