2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273534 بازدید | 2133 پست
یاخدااا 😂😂 خاا شما بازجوییی  والو داشت سبد لباسارو جلو چشم خالی میکرد تو لباس شوی همینجوری ک ...

شوهرتم اینقد برات غیرتی نمیشه ک اینا برات شدن 😁

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیش تا بچه دارم ۱۹ساله۱۶ساله دوقلوهامم۱۲ساله و۷ساله واخریمم ۱سال نیم کمتره دلم میخاد خونمو ببینید کی ...

ای جان خداحفظشون کنه ماشالله😍

برامنم عجیب بود 

من تنها آدم تنبل و یجورای غیر بهداشتی که دیدم مادرشوهرم بود😅

اشتباه تایپی داشتم لطفا ایراد نگیرید.  کیبورد گوشیم مشکل داره
دوستم ميومد خونم وقتي ميرفت دسشويي بعدش ميومد تو اشپزخونه دستاشو دوباره ميشست مثلا ادعاي تميزيش بود ...

منم دوبار تو دستشویی میشورم

یبارم تو آشپزخونه ، اشکالی داره واقعا؟

آخه قبلش شسته شده دیگه

2731
اوه این حالا یه نمونه از کاراشه میره دستشویی پی پی میکنه دستشو با مایع نمیشوره تا نیم ساعت دستاش بو ...

تو دیگه هیییچی راجع به مادرشوهرت نگو باشه؟

مرسی.یک عدد باکتریه متحرکه😷

مادرشوهرکثافتم تامیادمنوغافل میبینه توظرفشوی دست روشو وتف اب جای دهنش میزنه دلم میخاددخفش کنم شوهرم بیچاره جرعت نداره از نظرمن کثیف ترین زن دنیاس چون دناغشو باروسریش ک سرشه پاک میکنه میگم بهش میگه باورکن خودمم حساسم ایقدرولی اره نباید بکنم حالب اینجابراتمیزی تواقوام معروفه نمیدونن چ کثافتیه

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
بچه ها یه سوال نوزادی که توی پوشکش پی پی کرده رو کجا باید شست. من وقتی بچم کوچیک بود خب همیشه توی ر ...

من افتابه گذاشتم شلنگ دستشویی رو باز میزارم داخل افتابه بعد وقتی پر میشه و از لوله ی افتابه اب سرریز میشه میذارم سر چاه توالت بچه رو میندازم رو دستم با ابی ک میریزه میشورم

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
2738

ظرفای جوجه کباب سه روز مونده بودن تو سینک 😐

کل خونه بوی گوشت فاسد میداد 

دمپایی های دسشویی رو جلوی در دسشویی میاوردن تو حیاط😐

کمدشون داشت منفجر میشد از شدت شلختگی😐

حالا نمیشه اثر انگشت بزنم به جای امضا؟🤨
داداشم مدرسه ک میرفت شب لباسای مدرسشو میپوشید ک صبح بیشتر بخوابه

🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا آشغالا رو نریز رو زمین...!🖤                               اگر سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم;) یه ترک :)   
ای جان خداحفظشون کنه ماشالله😍 برامنم عجیب بود  من تنها آدم تنبل و یجورای غیر بهداشتی که دیدم ...

ممنون عزیزم من مادرشوهرم خیلی بهداشتی وتمیزمرتبه میخام سربه تنش نباشه😂😂😂

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
وااای این تایپیک هم خنده داره هم حال بهم زن چرا برعکسن همه.. کار توالتو تو ظرفشویی اینجام میدم کار ...

واقعا درست میگی

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
😅😅😅😅 خوابگاه یعنی گشادی یعنی تنبلی تازه یکی از پسرای کلاسمون میگفت چهار نفر تو یه اتاق بودیم& ...

وای خدایاااا

والا منم دوسال خوابگاهی بودم و هر اتاقی رفتم برق میزد از تمیزی، من خیلی از کدبانوگری هارو اونجا یاد گرفتم، فقط تنبلی من این بود که مانتوهارو دوهفته یه بار می شستم تازه اونم بچه ها مسخره میکردن میگفتن جمع کن گشادیو! احتمالا این خوابگاها سرپرست اینا نداشته

2706