2703
2553
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273270 بازدید | 2133 پست
🤢🤢🤢 احساس کردم خونش بو جیش میده

نه انصافا بوی جیش نمیده🤣🤣🤣

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 
والا طبق تحقیقات اکثر خانوما با لباس پهن کردن مشکل دارن پس این محققین چ غلطی میکنن شست‌وشوی شرعی ز ...

من عاشق لباس پهن کردنم😃ولی از ظرف شستن و جارو زدن متنفرم😷چند دفعه شده از تنبلی دو روز ظرف نشستم😨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
😂😂وایی یاد ابجبم افتادم ک از تنبلی پا نمیشد قاشق بیاره بعد با انگشت چایی و مربا و هم میزد خیلی وق ...

دو تا کلا ابجی دارم شاهکار انگشت برای بزرگس

دیروز مامانمینا خونم بودن

اب ریختن رو فرش

چون دستمالارو شسته بودم به ابجی کوچیکم گفتم برو از کشو .....(شوهرجان) رکابی بیار خشک کنم😂دو س تا لباس اورد دیدم خنگ جای رکابی شورتای شوهرو اورده اه نابود شدم جلو مامانم 😂

شورتاشونو ميندازن توو ماشين بعضي كاربرا ميگفتن!🙄 شورتايي ك ممكنه ترشحي هم باشه😣

من یه روز رفتم کفش بخرم کالجم سفید بود فروشنده گفت چجوری میشوری انقدر سفید مونده گفتم چیا رو باهم قاطی میکنم ومیشورم کفشامون رو باهاش گفت بیکاری ها بنداز ماشین انقدر تمیز میشه هنگ کردم شوهرم گفت این دوساعت لباس جدا میکنه این لباس نره لباسشویی این بره بعد شما میگید کفش بنداز کلا اون لباس شویی رو بیخیال میشه دیگه 

2706