2204
2217
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 253084 بازدید | 2128 پست

یه خانمیه از وقتی که کرونا اومده با فامیل قطع رابطه کرده

وخونش شده انباری مثلا بری خونش خیار شور ،ابغوره،رب،شیره ،و حتی حبوبات وبرنجش تو کف خونه یه .گفت اول اشپزخونه بوده دیدم خیلی شلوغ شده آوردم تو اتاق .بهونشم اینه میگه انباری کثیفه .اول باید تمیز کنم بعد بچینمشون  اونجا 

من تو حموم میشورم با دوش حموم

آخه من رو  حموم بیشتر حساسم تا روشویی.

آخه توی روشویی دسشویی آدم دست کثیفی که از دسشویی اومده رو میشوره ولی تو حموم آدم بدنشو میشوره.

بعدشم تو حموم پخش میشه ترشح میشه باید کل حموم رو بشوری ولی توی روشویی اصلا کثیف کاری نداره

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

یه بار یه نفر رو چن بار رفتم خونش اون دستمال کاغذهایی که برای رابطه جنسی استفاده کرده بود در حد شاید سی چهل تاااا همون ور تختش افتاده بود 🤮🤢بچه هم نداشت که بگم بچه اینکارو کرده باشه وای اتاقش یه بوی گندی میومد تا حالا چنین چیزی ندیده بودم😑🤮

خدایا هر چی توبگی❤️همه چیو سپردم به خودت🤲هرچی مصلحت میبینی برام رقم بزن تو دانا و توانایی🤲🤩🤩
همین جا بود یکی گف مادرشوهرم روده و سیرابی گوسفند رو می‌بره تو دسشویی می‌شوره 🤢🤢همه رو پهن می‌کنه ...

من که باور نمیکنم حقیقت داشته باشه.

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤
2215

بهضیا واقعا یا وسواس دارن با جو‌گیر شدن ادا وسواسیارو‌ درمیارن که بگن ما خیلی تمیزیم 😁 یه سری خاطرات که واقعا کثیف کاری بود مثل شستن بچه در سینک و خیلی چیزای دیگه. ولی اونایی که سینکشون انگار ناموسشونه برام عجیب بودن. در حد محل شستن دست اناق عمل استریل نگهش میدارن. 

من شخصا توی سینک مسواک نمیزنم (نه که چندشم بشه ولی خب عادت ندارم) ولی برام سواله چطور قاشق و کاست بشقاب دهنی و ظرف و ظروف چرب و چیل و کثیف رو اونجا میشورید چندشتون نمیشه ولی مسواک میشه؟ این بیشتر یه مساله ذهنیه نه تمیزی کثیفی واقعی. مسواک دقیقا همونجایی میره که قاشقتون میره 😉 بعد جاابتر اونایی بودن که وضو میگرفتن و به نظرشون چون وضو هه تمیزه و موردی نداره! شما چرک و چربی صورتت رو میریزی توی سینک ولی مسواک بزنی کثیف میشه. یا یکی دستشو با صابون بشوره کثیف میشه. 

ی بارم سرسفره من گوشتو جویدم دیدم چربی داره از دهنم در آوردم خالم از دستم گرفت نمک پاشید روش خورد😶

چرا درآوردی، خیلی بده

وزن شروع:60  💚    وزن فعلی:57/5 💚              هدف اول:55/5😋💚     ✌️هدف دوم: 53 💚💃 سرگروه عزیز : @فرفرری                                             👈عضو گروه مانکن های 1400 (چالش پاییزی) 👉
من همه کاریو دوس دارم غیر ازگازپاک کردن کاراموهمه رو که انجام دادم درِ گازو میبندم که روش که کثیفه ...

بر عکس من عاشق گاز تمیز کردنم فقط، همیشه برق میزنه

روزی چندبار دستمال میکشم

اما تو کارهای دیگم تنبلم🤭🤭

وزن شروع:60  💚    وزن فعلی:57/5 💚              هدف اول:55/5😋💚     ✌️هدف دوم: 53 💚💃 سرگروه عزیز : @فرفرری                                             👈عضو گروه مانکن های 1400 (چالش پاییزی) 👉
2050
منم از یک کاربر دیگه گفتم.راستو دروغش با خودش

بله عزیزم همون اول متوجه شدم که شما پیام یه کاربر دیگه رو نقل قول میکنید.

منظورم اینه که باور نمیکنم که اون کاربر حرفی که زده حقیقت داشته باشه.

الله اعلم

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤
سلام يه سوال دارم كسي ميدونه كمكم كنه تاپيكهاي قبلي روچطور ميشه حذف كرد ممنون

www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/لینک-حذف-ت

حتی شادترین انسانهادوست دارندازیک روزی در تنهایی و سکوت زندگی کنند به این میگویندارامش

مادرشوهرم بسیاااار ادعای تمیزی میکنه وهیییییچ احد و الناسی جز خودش و سه تا دختراش و سه تا دامادش کسی رو نمی پسنده

درحالیکه خودش و دختراش اصلا سلیقه ندارن 

نه اشپزی

نه خونه داری

جالبه غذای هرکی رم بخوره همون جا سر سفره ایراد میگیره

یه بار یه شورت خونی تو دستشویی شون از میخ آویزون‌بود

من دو بار (هفته ای یه بار )، رفتم هر دوتاش اون شورت اونجا بود😑😑😑😑

یاخدااا 😂😂 خاا شما بازجوییی  والو داشت سبد لباسارو جلو چشم خالی میکرد تو لباس شوی همینجوری ک ...

شوهرتم اینقد برات غیرتی نمیشه ک اینا برات شدن 😁

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 یچیزی ک تو نی نی سایت برام عجیبه اینه ک اکثرا پزشک هستن و پزشکی و دندان خوندن و شوهر و یا نامزدشونم پزشکه .مثلا اگ دعوایی باشه میگن همسرم پزشکه ولی خسیسه نامزدم پزشکه اما کتکم میزنه خواستگارم پزشکه ولی بی ادبه .ماشاالله ب سایت پزشکا ...
شیش تا بچه دارم ۱۹ساله۱۶ساله دوقلوهامم۱۲ساله و۷ساله واخریمم ۱سال نیم کمتره دلم میخاد خونمو ببینید کی ...

ای جان خداحفظشون کنه ماشالله😍

برامنم عجیب بود 

من تنها آدم تنبل و یجورای غیر بهداشتی که دیدم مادرشوهرم بود😅

اشتباه تایپی داشتم لطفا ایراد نگیرید.  کیبورد گوشیم مشکل داره
دوستم ميومد خونم وقتي ميرفت دسشويي بعدش ميومد تو اشپزخونه دستاشو دوباره ميشست مثلا ادعاي تميزيش بود ...

منم دوبار تو دستشویی میشورم

یبارم تو آشپزخونه ، اشکالی داره واقعا؟

آخه قبلش شسته شده دیگه

اوه این حالا یه نمونه از کاراشه میره دستشویی پی پی میکنه دستشو با مایع نمیشوره تا نیم ساعت دستاش بو ...

تو دیگه هیییچی راجع به مادرشوهرت نگو باشه؟

مرسی.یک عدد باکتریه متحرکه😷

❤❤❤❤❤ سرگروه گروه قرمز❤❤❤❤❤❤   وزن اولیه ۱۰۸❤وزن فعلی۹۳.۱۰۰❤هدف ۷۵❤چالش از شنبه ۲۵دیماه تا ۲بهمن ماه:حذف تماااامیه سرخ کردنی ها.🚫حتی نیمرو یا مواد ماکارونی یا لوبیا پلو.انواع کوکو و کتلت و ........تو گزارشاتون سرخ کردنی نبینما❌میخوام هفته ی دیگه پرچم گروه قرمز بالا باشه✌🇮🇲
1718