2410
2553

خانوم تورخدا هرچی راجب اجاق کابینتی می دونید بگین من همه امیدم بعد خدا مشاوره شماست چرا فقط بازدید هست پست نمی زارین

تعداد رای : 11
نظرسنجی
اره
7
63%
نه
4
36%
پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثرا جنس چوباش خوب نیست . و زود خراب میشن . اگر جای گاز صفحه ای نداری گاز فلزی بگیر . هم خراب نمیشه هم خیلی خوب کار میدن . برای قابلمه های سنگین وو اینا هم خوبه

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2720
منم می خوام گاز بخرم ولی خیلی قیمتها سرسام آورِ

من اگه زور بزنم می تونم با ۳ تومان این را بخرم فقط می ترسم زود خراب نشه

اجاق صفحه ای ها شعله ش قوی نیست تازه فر هم نداره  یه گاز پنج شعله خوشگل بگیر جاشباز تر هم هست& ...

اخه اجاق فر گرون هست زورم نمی رسه

2714
اکثرا جنس چوباش خوب نیست . و زود خراب میشن . اگر جای گاز صفحه ای نداری گاز فلزی بگیر . هم خراب نمیشه ...

پس اگه خواستم بگیرم باید به جنس چوبش دقت کنم درسته

اخه اجاق فر گرون هست زورم نمی رسه

خب بدون فرش رو بگیر . از اینا که زیرش درب فلزی داره یا کشو فلزی . 

من دوماه پیش گرفتم ۲۷۰۰

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
جنس چوبش باید خ خوب باشه ک درمقابل حرارت گاز دووم بیاره، سوسک نزنه و... من باشم فردار برمیدارم

اخه واسه مصرف روزانه هست دیگه واسه مراسم که نیست یعنی طاقت همون راهم ندارند

خب بدون فرش رو بگیر . از اینا که زیرش درب فلزی داره یا کشو فلزی .  من دوماه پیش گرفتم ۲۷۰۰

ازهمین طرح فر که فلزی هست 

2706