2230
2217

شبیه علیرضا جلالی تبار 

منتهی دماغش گنده تر 

😶🤦😔🙄

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️

نیست بریم؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

لایک 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید                                            خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن.                               خدایا هوای زندگی دادشم داشته باش بچه هاش گناه دارن یا حضرت زینب عمه جان 
2226

گذاشت لایک کنین

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺 مشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است...سیده آیدا م 💚دختری با چشمان سبز اقیانوسی 💚
2050

بذار گلم

خدای مهربونم کاشکی میدونستی ک چقدر میپرستمت کاشکی میدونستی منم ی گوشه ای از زمین محتاج معجزه و نگاهتم ای کاش روزی برسه که امضامو عوض کنم به خودم بگم دیدی خدا منو دوست داشت دیدی ک خوشبخت و عاشق شدم....💔

اسی بذار دیگه ای باباااااا

شاید این را شنیده‌ای که زنان در دل "آری" و "نه" به لب دارند ضعف خود را عیان نمی‌سازند رازدار و خموش و مکارند آه، من هم زنم، زنی که دلش در هوای تو می‌زند پر و بال دوستت دارم ای خیال لطیف... دوستت دارم ای امید محال... "فروغ فرخزاد"🖤بی‌دین، معتقد به پانتئیسم اسپینوزا💚ملکه بانشی سابق
2051