2733
2734

شب امتحان نمیشه همه رو قاطی میکنی 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به سختی.. دائم باید بخونی.. برا فارما باید برا خودت جعبه لاینتر بسازی برگه ها کوچک بنطرم درست کن دارو ها و دسته ها یاداشت کن و مداوم باشه نه یه هفته قبل امتحان.. اگه مجازی هستی شاید بتونی شب امتحان پاس کنی اما اگه حصوری محاله.. از من گفتن بشین بخون

👈💓حال خوب کن باشیم 💓😅😋💓
فارما جزو تنها درساییه ک نمیشه شب امتحان پاس کرد  ما کاتزونگ میخوندیم اخرم با ۱۴ پاس کردم اگ ...

عزيزم شما پزشك هستين؟ي سوالي داشتم بي زحمت جواب بدين ممنون ميشم

دخترم ٣ ٤ هفته پيش اسباب بازيو انداخت رو استخون ساق پام،جاش كبود شد و مختصري ورم كرد

الان كبودياش خوب شده كاملن دردي هم ندارم ،منتها دست ميزنم ي چيزي اندازه ماش زير پوست احساس ميكنم و ي مقداري هم درد ميكنه..خطرناكه به نظرت؟

عزيزم شما پزشك هستين؟ي سوالي داشتم بي زحمت جواب بدين ممنون ميشم دخترم ٣ ٤ هفته پيش اسباب بازيو اندا ...

احتمال داره موقع ضربه خونریزی کرده و چون زخم نبوده ک راهی به بیرون داشته باشه همونجا جمع شده شده هماتوم. بهتره یه متخصص ارتوپدی ببینه حتمن

شاید ترک برداشته باشه اصلا 

2738
فارما جزو تنها درساییه ک نمیشه شب امتحان پاس کرد  ما کاتزونگ میخوندیم اخرم با ۱۴ پاس کردم اگ ...

ببین اوکیه اگ از فردا تا ۲۰ ام بخونش خلاصه کنم

بعد ۲ روز امتحانش که وقت داره اونو مرور کنم؟

به سختی.. دائم باید بخونی.. برا فارما باید برا خودت جعبه لاینتر بسازی برگه ها کوچک بنطرم درست کن دار ...

اخه درسای دیگم هس

چطور بخونم؟  اگ از فردا تا ۲۰ ام اونو بخونم و خلاصه کنم

۲ روز قبل امتحان هم مرور کنم اوکیه؟

اخه درسای دیگم هس چطور بخونم؟  اگ از فردا تا ۲۰ ام اونو بخونم و خلاصه کنم ۲ روز قبل امتحان هم ...

راستش از اول ترم باید حواست به فارما بود و یه مشاوره میگرفتی از ترم بالایی هاتون.. الانم دیر نیست بنطرم اگه ده صغحه هم بخونی اندازه ده صفحه شب امتحان فشار کمتری داری.. اگه تایمت فول ازاده ک به همسون میتونی برسی اگه ک نه میخای و میخای الف بشی.. باید از خابت بزنی و نزدیک امتحانه وقت کمتری برا تفریح بزاری.. کتابا ها بررسی کن اولویت دار کن کتاب ها را یعنی اونایی ک میشه تو امتحان خوند و ساده ترن وقت کمتری بزار و اونایی ک تو امتحانات وقتت براشون کمه و سختم هستن الان شروع کن خوندنشون.. ان شالله موفق باشی.. این ترم یکم امروز و فردا کردم خودم یکم عقب افتادم امیدوارم منم الف شم.. که تلاشمو میکنم.. 

👈💓حال خوب کن باشیم 💓😅😋💓
2706