2703
2553
عنوان

دامن هنوز مده؟

162 بازدید | 3 پست

اون دامنای بلند هنوز مدن؟اگه بخرم بعد از چند وقت از مد میفتن یا نه؟اخه بودجه م کمه وقتی چیزی میخرم دیگه باید تا آخر عمرم استفادش کنم دوباره نمی توانم بخرم میترسم بخرم بعدا از مد بیفته

از مد میفته یا نه؟

و اینکه برای کجا بپوشم خوبه؟مثلا تو خونه مهمون بیاد با یه بلوز بپوشمش خوبه؟باهاش شلوار چی باید پوشید؟

مگه دامن هم مد و غیر مد داره؟

ولی الان زمستونه 

من تن کسی نمی بینم

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

همیشه یک دامن مشکی داشته باش توی کمد 

از آیتم های ضروری هست 

با یک کفش پاشنه بلند همیشه شیک و مرتب و آماده مهمونی هستی 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456