2737
2739

من خودم ازدواجم سنتی بوده راضیم خداروشکر بالاخره هر زندگی بالا و پایین خودشو داره ولی در کل خوبه 

من خودم اصلا همسرمو ندیدم تا شب خاستگاری اومدن با هم حرف زدیم شرایطمو بهش گفتم قبول کرد بعد ی مدت باهم بودیم زیر نظر خانواده ها بعد چن وقت ک دیدیم اخلاقامون بهم میخوره عقد کردیم 

ب نظر من اینجوری خیلی بهتره تا رابطه های خارج از چهارچوب عرف و شرع خیلی از پسرا رو دیدم ب بهانه ی ازدواج هر بلایی میخوان سر دخترای مردم میارن بعدم با ی بلاک ساده گند میزنن ب آیندش

لطفا لایک نکنید ممنون 🙏🌹

من ب عشق بعد ازدواج اعتقاد ندارم

بخاطر همین دوس نداشتم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تصورشون از ازدواج سنتی مثل دوره قاجاره.وگرنه سنتی های الان فرق چندانی با دوستی نداره

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2738
اینجا که همه طرفدار ازدواج سنتین اتفاقا 

نه برعکس بیشتریا مخالفن

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

چون در ازدواج مدرن عشق باعث ازدواج میشه

اما در ازدواج سنتی ازدواج باعث عشق میشه

این دلیل منه ک سنتی رو دوست ندارم

البته ب کسی ربطی نداره بقیه چجور ازدواج میکنن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

پس من چی میگی سنتی ازدواج کردیم 

تو خواستگاری دیدمش 

با هم حرف نزدیم تا که رفتیم ازمایش خون 

بعد پس فرداش عقد کردیم 

هههههه    خودم هنوز میگم یعنی واقعا این چه مدل بود من ازدواج کردم 😂😂😂

ولی خدا رو شکر خیلی راضیم     

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

هرکسی یه شکلی از رابطه و اشنایی رو میپسنده

و کسیم حق نداره بگه راهه تو خوبه یا بد

هر دو مورد خوشبخت باشن

تصورشون از ازدواج سنتی مثل دوره قاجاره.وگرنه سنتی های الان فرق چندانی با دوستی نداره

شما تاپیک امر ب معروف منظورت این بود اصل حجاب خوبه و عقلانیه روش امر ب معروف غلطه یعنی اعتقادت اینه حجاب چیز بدی نیس🙄

نه برعکس بیشتریا مخالفن

والا من هرچی اینجا دیدم یا سنتی ازدواج کرده بود یا دعواشون شده بود که دوستی بده سنتی خوبه نمونش تاپیک چندوقت پیش که طرف میخواست ماهارو بخوره سر اینکه دوستی بده سنتی خوبه 

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
2706