2726

من فقط یه سال و نیم دیگه تا کنکورم مونده در صورتی تو این یه سالو نیم که گذشت تو کرونا هیچی نفهمیدیم از درسام و الان مکه دوباره حضوری شدن اینو میفهمم من قبلش واقعا درسام خوی بودش ولی الان دارم کم کم اعتماد بنفسم هم از دست میدم کسی هم شریط منو داره چیکار میکنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دهمم.. اینقدر بهم فشار میاد ک ثانیه ای نیست گریه نکنم

آره عزیزم منم  یازدهمم رشته تجربی واقعا پارسال خیلی اعصابم خورد میشد چقد درسا یهو سخت شد و آنلاینم درست نمی‌فهممیدم حس احمق بودن حتی بهم دست می‌داد ولی خوب از یه جایی خودمو زدم به بیخیالی الان خیلی حس میکنم دارم دور میشم از هدفم 

میتونی از اپلیکیشن الا استفاده کنی و اموزش همه درسارو رایگان ببینی 

بله عزیزم تا همین الانم با همین جلو اومدم وگر نه معلمای ما که اصلا به خودشون فشار نمیارن حالا یکم بعضی وقتا کم کاری کردم تو دیدن فیلماش که یکم زیادی طولانیه ولی در کل سعی کردم ببینم  

خب همه اونایی با تو کنکور میدن تو شرایط تو بودن البته بحث سهمیه ای ها و اونایی که تقلب میکنن جداس🙄

بله اصلا بحث کنکور میشه استرس میگیرم چون تا الانم اصلا هیچ تمرینی برا تست زنی آزمون های کنکوری نداشتم و نداشتن همون سهمیه و گرون بودن این کتاب های تست و کنکور بيشتر آدمو نا امید میکنه

خب همه اونایی با تو کنکور میدن تو شرایط تو بودن البته بحث سهمیه ای ها و اونایی که تقلب میکنن جداس🙄

بله اصلا بحث کنکور میشه استرس میگیرم چون تا الانم اصلا هیچ تمرینی برا تست زنی آزمون های کنکوری نداشتم و نداشتن همون سهمیه و گرون بودن این کتاب های تست و کنکور بيشتر آدمو نا امید میکنه

بله اصلا بحث کنکور میشه استرس میگیرم چون تا الانم اصلا هیچ تمرینی برا تست زنی آزمون های کنکوری نداشت ...

دقیقا همینه کنکور یه ظلم بزرگه من یه دوست داشتم کلا تست نمیزد همش خواب بود با رتبه ۸۰ هزار کشوری الان دانشجو پزشکیه چون سهمیه داشت متاسفانه کمم نیستن این افراد و کلی هم تقلب میشه مثلا یه هندزفری های نامرئی هست میذار تو گوششون بهشون سر جلسه میرسونن کسی هم نمیفهمه واقعا کنکور خیلی خیلی ظلمه 🤦‍♀️🤦‍♀️

ولی خب خیلیا هم موفق میشن امیدوارم شما جز اون دسته باشین🥺👌🌱