2737
2734
عنوان

بنظرتون درست میگم؟؟؟؟؟؟؟

172 بازدید | 17 پست

من خودم اینطوریم که وقتی یه چیزی رو میخام و همش بهش فکر میکنم جور نمیشه ولی وقتی کلا بیخیالش میشم و اصلا یادم نمیفته خود به خود برام جور میشه

جایی هم شنیدم که میگن اگه چیزی رو همش بخای‌ و اصرار کنی بدتر کائنات ازش دورت میکنه ولی اگه بیخیال بشی خود به خود جور میشه

شما هم اینطوری بودین؟

نه برعکس

هرچی فکر کنم جذب میکنم چه مثبت چه منفی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

اره دقیقن منم همینطورم

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه انرژی منفی جذب نمیکنه  منظورم اینه هر چی که بخام‌ بهش برسم اتفاقا هر چی بهش فکر نکنم زودتر ...

خب قانون مورفیه لعنتیه، میگه ب هروی زیاد فک کنی اون اتفاق نمیوفته اما اگه اصلا فک نکنی و یهو پیش میاد و ... باورت میشه ۹۹% قانوناش راسته

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
2738
خب قانون مورفیه لعنتیه، میگه ب هروی زیاد فک کنی اون اتفاق نمیوفته اما اگه اصلا فک نکنی و یهو پیش میا ...

دقیقا

مثلن اگ تو ترافیک باشی اون لاینی ک تو هستی خیلی کنده ولی لاین مقابل تندتند جلو میرن

۱۱۲۲۸…تو مث رقص گل سرخی رو بااااد🌹…من مث خارم رو ساقه هه اونم زیاد زیاد🥀…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی🫂…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم💃🏻…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🤍…دیر اومدی زود نخا برو🚶🏻…بعد عمری عزیز گیر آوردیم تنها تورو🫂…با ژینا1400/8/27 در مغازشون🍫با سمانه و سارا1400/11/15 در مغازشون❤️با سمانه و سارا1401/1/10 در مغازشون...با ماهی در خونشون 1401/1/18... با نیکیا تو نوبهار 1401/1/25...12-13 مرداد در کافه استارباکس
پس سعی کنم ب جیزی ک میخام برسم ینی فکر نکنم زیاد؟

اره دقیقا ببین مثلا با خونواده یا دوستات قرار میزارید برین مسافرت و اگه هی بهش فک کنی و دلهره یا خوشحالی زیاد داشته باشی یا مسافرت جور نمیشه یا اگه شه بهت اونجوری ک انتظار داشتی خوش نمیگذره، بهتره زیاد ادم تفاوت نشون نده تا خودش اونجور ک باید پیش بره

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
2706