عنوان

افزایش قد در سن ۲۷سالگی

444 بازدید | 7 پست

سلام به همه.لطفا کمکم کنین کنین قدم ۱۶۰ و شوهرم ۱۷۳ هرچندوقت یکبار که کساییو میبینم قدشون بلنده اعصایم میریزه به هم که چرا قد منو شوهرم بلندتر نیس.خیلی اذیت میشم و همش فکرم درگیر میشه.به نظرتون با پیلاتس میشه افزایش قد داشت؟اگه میشه تا چندسانت؟عمل جراحی هم تحقیق کردم اما هم هزینش خیلی بالاست و هم ریسک بالایی داره.توراخدا کمکم کنین

همیییشه برای خودت زندگی کن، لبخند بزن، شادباش، به این فکر کن ارامش خودت مهمتر از هرچیزیه😊

نمیشه افزایش قد داشته باشی از سنت گذشته گول قرصارم نخور هیچ چیز اثر نمیکنه سنت گذشته از افزایش قد

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قد رو نمیشه بلند کرد، اما با یه سری حرکات اصلاحی میشه پوسچر بدنی و وضع ایستادن و اینا رو اگر مشکلی داره برطرف کرد و اگر مثلا قوز میکنی و باعث میشه کوتاه تر به نظر بیای اون اوکی میشه

ببین کسایی که میگن با فلان دارو و فلان محلول و فلان قرص و... قدت انقدر افزایش پیدا میکنه همش چرت و پرت 

من از دکتر سوال کردم گفت زن از وقتی سی*ه در اورد و عادت ماهانه شد دیگه افزایش قد نداره 

شما از این روش استفاده کردین؟جواب گرفتین؟

ن عزیزم من اقدامم استفاده نکردم ولی باور دارم میشه این پیج تمرینات ورزشی و تغذیه میده ۶۰۰ تومن هزینشه فک کنم

خودم فعلا خرجای دیگ دارم وگرنه میگرفتمش وقتشم ندارم هنوز

تنها راه حلی ک بلدم همینه

ولی باور نداشته باشی نمیشه ها

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️