2733
2734
عنوان

بیاید میخام فقط بگم....

89 بازدید | 11 پست

سلام دوستای گلم خوبید. من سه چهارساله که خاننده خاموش بودم خوب دیگ قسمت شد و الان تونستم کاربری بسازم. خوب فک کنم بشه اینجا درمورد مشکلات حرف زد و نظر خواست. واقعیتش من تازه دو سه روزه که یه رابطه فوق سمی رو تموم کردم رابطه با یه ادم اشتباه که سراسرش خیانت بود و دعوا و سرد شدن من نسبت ب اون شخص و... دیگ نمیخام خیلی بگم چون تموم شده خوب. اما پشیمون نیستم چون بهم درس های زیادی داد. فقط بگم که دوست بودیم. حالا اگر بگذریم میخاستم بگم یکم رو روحیه ام تاثیر گذاشته و در خونه یا زندگی شخصیم نمیتونم راحت درموردش با هیچکس حرف بزنم خوب. من الان دوست دارم امتحانی که دارمو بخونم به باشگاه فردام برسم هنرم رو تموم کنم اما دست و دلم به هیچ چیز نمیره میخاستم یکم باهم حرف بزنیم بگید تو شرایط سخت چطوری خودتونو ارتقا میدید تا یکم اروم شم. و من دوست ندارم قضاوت شم لطفا قضاوت نکنید. فقط یه حسی دارم که مثلاً چرا مورد تشویق کسی نیستم و اینا با اینکه میدونم از هر نظر در جایگاه خوبیم ولی یکم اعتماد بنفسم کم شده... ببخشید زیاد شد

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

دقیقاااا شرایط تورو دارم خیلی درکت میکنم تنها نیستی . همین که فکر کنی این فقط مشکل تو نیس ارامش میده بهت . خودتو سرگرم کن کلا از ذهنت حذفش کن . مثلا ی کِش ببند به دستت هر وقت بهش فکر کردی اونو بکش 

خودتو مجبور کن بهش فکر نکنی 

دقیقاااا شرایط تورو دارم خیلی درکت میکنم تنها نیستی . همین که فکر کنی این فقط مشکل تو نیس ارامش میده ...

میدونی چیه من خیلی راحت گذاشتمش کنار ولی بنظرم برای این وارد یه رابطه اشتباه شدم که شاید چون کمبود حمایت عاطفی دارم. و این به فرهنگ مون خیلی ربط دارع من مبتلا به سندرم سیندرلا هستم یعنی اینکه چون از کوچیکی بهمون گفتن ایشالا عروسیت ایشالا یه شوهر خوب کنی ایشالا شوهر کردی برات جهیزیه میخریم و.... ماهم تو ذهنمونه که حتما باید یه مرد بیاد و خوشبختمون بکنه ولی من چندین ماهه که دارم رو خودم کار میکنم که خودم تنها زندگیمو بسازم و پیشرفت کنم ولی خیلی برام سخته که با یه ادم مزخرف وقتمو هدر دادم اخر هم فهمیدم با صدنفر دیگ هم بوده یه احساس بد انتقام دارم البته قبلش خیلی بد انداختم رو بند شستمشا حتی زیر گوششم زدم ولی بازم احساس اینکه دلم خنک شده ندارم😂😂 دوست دارم اینقدر پیشرفت کنم که یه روز مثل سگ بیفته دنبالم و بسوزه از نداشتنم البته همین الانم ازش بهترم

من تو روزایی که داغون بودم گرمی اشکای گونم افکار پر پیچ و خم ذهنم آشفته حالی اعصابمو هیچکس ندید جز خودم. هیچکس بلندم نکرد جز خودم، پس به حرمت «خود خوبم» حتی اگه هزار بارم زمین بخورم بازم بلند میشم و بهترین موقعیت و میسازم😉😉😌🌜 آقایون درخواست دوستی ندید میفهمید؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چیه من خیلی راحت گذاشتمش کنار ولی بنظرم برای این وارد یه رابطه اشتباه شدم که شاید چون کمبود ح ...

تک تک جملاتتو با جونم حس میکنم کاملا میفهممت منم همین حس رو دارم حتی من توی ذهنم نقشه کشیدم چند سال دیگه بکشمش ! انقدر دلم میخواد انتقام بگیرم

2728
تک تک جملاتتو با جونم حس میکنم کاملا میفهممت منم همین حس رو دارم حتی من توی ذهنم نقشه کشیدم چند سال ...

برن گمشننن😂😂😂😂 به جان خودم که ارزش اینکه دست خودمونو آلوده کنیم ندارن ولی تصمیم گرفتم رفتم سرکار به یه بنده خدایی پول بدم اکانتشو برام هک کنه اینستا😺😈 چه هدفی🤣🤣

برن گمشننن😂😂😂😂 به جان خودم که ارزش اینکه دست خودمونو آلوده کنیم ندارن ولی تصمیم گرفتم رفتم سرکار ...

واییییی دقیقاااا خدایااا تو جقدر عین منی . من اتفاقا اینجا هم گفتم میخوام هکش کنم . ی پیج داره ۴۰ k فالور داره معروفه خلاصه پیج کاریشه . حتی هکر هم اشنا دارم ولی میخوام بزارم یکسال بعد که خودمو کشیدم بالا 

واییییی دقیقاااا خدایااا تو جقدر عین منی . من اتفاقا اینجا هم گفتم میخوام هکش کنم . ی پیج داره ۴۰ k ...

قربون دست هکر آشنا داری نمیگی بیاد برای منو هک کنه؟ بخدا من اینقدر مثبتم که اگه هکشم کردم کاریش نکنم فقط بهش بگم نتیجه در افتادن با من میشه این تا حساب کار دستش بیاد😂😂😂

قربون دست هکر آشنا داری نمیگی بیاد برای منو هک کنه؟ بخدا من اینقدر مثبتم که اگه هکشم کردم کاریش نکنم ...

برادر دوستم بلده ولی خودم باهاش در ارتباط نیستم اگر بگم بهش به داداشم میگه میخوام ی روز بگم که حضوری برم پیشش و خیالم راحت باشا نمیگه . فک نکنم انجام بده برات چون کلا هک نمیکنه مگ خودمم اصرار کنم

2738
برادر دوستم بلده ولی خودم باهاش در ارتباط نیستم اگر بگم بهش به داداشم میگه میخوام ی روز بگم که حضوری ...

آهااان درستع امیدوارم خدا به دل هردمون آرامش بده ولی برام سواله چرا هیچکسسس نیومد حرف بزنیم

آهااان درستع امیدوارم خدا به دل هردمون آرامش بده ولی برام سواله چرا هیچکسسس نیومد حرف بزنیم

بیخیال خواهر ببین میدونی من اومدم ویژگی های کیسی که میخوامو نوشتم و میخوام جذب کنم ی ادم خیلیی بهتر از اون ! اینجوری ذهنم کلا بیخیال اون میشه اصلا بهش فکر نکن . 

اینجا هم بحثای جنجالی و خواهر شوهر و اینا طرفدار دارن

بیخیال خواهر ببین میدونی من اومدم ویژگی های کیسی که میخوامو نوشتم و میخوام جذب کنم ی ادم خیلیی بهتر ...

اره عزیزم منم باید همون کیس مناسب رو جذب کنم. خودم خو خداروشکر خواهر شوهر ندارم ولی خواهرشوهرای مامانم نمونه ان اصلا دعواهاشون عالیه اگ بزارم فک کنم تایپک بترکه😂😂😂😂