2733
2734
عنوان

خواهر شوهرهام خیلی خوبند

625 بازدید | 30 پست

ولی این منو میترسونه انقدر که اونا خوبند و با شوهرم گرم میگیرند من نتونم انقدر صمیمی باشم باهاشو خوب باشم براش.میترسم اونهارو ترجیح بده بهم.

حساسیتم الکیه؟

آخه دیدم هم گاهی بیشتر توجهش به اونهاست😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هركسى جايگاه خودشو داره. كسى جاى كسى رو نميگيره

چه خوب كه خواهرشوهراى خوبى دارى نگرانى نداره كه.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

خواهرشوهر منم خیلی خوبه ولی از وقتی که من ازدواج کردم و شدم عروس خانوادشون از اون وابستگیش و صمیمیتش کم کرد

مادر بودن، زیباترین شادی دنیاست  و نمیدانی من بـه خاطر توچقدر بـه اشک‌هایم لبخند زده‌ام !

آره الکیه همین ک خودشون خوبن خیلی خوبه واقعا

الان داداش من با خانونمش بعضی وقتا مشکل داره بعد ولی منو خیلی دوست داره و هیچوقت باهام بد نبوده باورت میشه خانومش ک باهام دردودل میکنه میگه نظرت نسبت ب داداشت عوض نشه من نمیخوام محبت بین شما خراب شه فقط دردامو بهت میگم...خیلی زن داداشم خوبه منواون باهم اصن مشکل نداریم

2738
با شوهرت راجب مسائل روز آینده و و.. صبحت کن نزن تو ذوقش غر نزن قربون صدقه برو و...  

اهل غر زدن اصلا نیستم.قربون صدقه هم میرم به اندازه.ولی حس میکنم خواهراش خیلی رفتارشون باهاش خوبه.چون تک پسرم هست.بعد میترسم من نباشم اونطوری

هركسى جايگاه خودشو داره. كسى جاى كسى رو نميگيره چه خوب كه خواهرشوهراى خوبى دارى نگرانى نداره كه.

نمیدونم.گاهی نگران میشم.میبینم خیلی با هم میخندن ولی در اون حد نیست با من

اهل غر زدن اصلا نیستم.قربون صدقه هم میرم به اندازه.ولی حس میکنم خواهراش خیلی رفتارشون باهاش خوبه.چون ...

نبابا خداروشکر که خوب هستن به علی میشناسم کسی خواهر شوهراش میان  پیش شوهرش بدشو میگن 😘🥰

شما جایگاهت فرق داره

اونا خواهرن،تو چرا خودتو با اونا مقایسه میکنی

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706