2726
عنوان

شوهرم رفت باهاش رستوران !

1447 بازدید | 40 پست

امروز

میخواستم برم باشگاه میخواستم قبلش دخترمو بزارم خونه مادر شوهرم که اومدم برم آسانسور قبلش پارکینگ و زده بودم دخترم زودتر رفت توش در بسته شد رفت پایین

چون آپارتمانمون فوق العاده امنه و در بیرونم به راحتی باز نمیشه سریع نرفتم دنبالش

قمقممو جا گذاشته بودم رفتم براش داشتم تقریبا یه ده دیقه ای طول کشید تا درو قفل کنم و برم

رفتم پایین دیدم دخترم رفته با سنگ تیز رو ماشین خط کشیده/:

منم به قدددرری عصبانی شدم که سه بار محکم پشت سر هم کوبیدمش محکم زدمش

یهو صدای شوهرم اومد که اومد تو ماشینشو تو پارکینگ پارک کنه دخترم دویید رفت پیشش شوهرم دید داره گریه میکنه گفت چی شده دعواش کردی باز؟ منم داد زدم گفتم ماشینو نگا کن چیکار‌ کرده

که شوهرم گفت سلیطه بازی در میاری نگا کن دستش و چیکار کردی جای ناخونات مونده

تاحالا بهم فش نداده بود خیلی دلم شکست

پاشدم رفتم بالا براشون شامم درست نکردم الآن دیدم داشت بهش میگفت چی دوس داری بابا برات بگیره ؟ داشت هی باهاش بازی میکرد

اونم گفت پیتزاا /:😒

گفت میریم میخریم عشقم

الآنم رفتن بدون من

بنظرتون واکنشم چی‌باید باشه؟

خب عصبانی شدم من ماشین و با درامد خودم خریدم😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب ببخشید حقت بوده.چطوری زدیش که جای زدن روی دستش مونده؟؟

بچه اونم هستا تو از یه کلمه بدت اومد بعد انتظار داری اون ناراحت نشه؟؟میدونی بچت شیطونه نباید تنهاش میذاشتی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

کار جفتتون اشتباهه

اون ک خطو انداخته حالا زدیش خط محو شد یا ازت متنفر شد؟

کار شوهرتم بده ک دارهوخودشو خوب جلوه میده بچه دو تربیته میشه و مهمتر که این تاثیر بدی در اینده خواهد داشت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706