2737
2734

با توجه به اینکه دانشگاه دولتیه و نمیشه سر کلاسا غیبت کرد و اینکه این دانشجویی که میگم و خودم هستم،هیچگونه پارتی ای در هیچچچ جایی ندارم😅

به نظرتون چه شغلی میتونم داشته باشم که بتونم بعد از ظهر و شب برم؟

چون رفتم برای کار تو یکی از این فروشگاه های زنجیره ای گفتن نمیشه تایم کاری چرخشیه

اگه شغلی به ذهنتون میرسه واسه یه ادم بدبخت بگید

...

آنلاین شاپ 

ولی خب خیلی صبر میخواد 

همون بهترینش فروشندگی هست

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درمانگاها به عنوان نیروی دفتری و منشی تایپ ترجمه کلاس خصوص تدریس بهتره با توجه به رشتت کار کنی 

متاسفانه برای رشتم کار خاصی نیست مهندس شیمی هستم

یعنی توی درمانگاه ها میشه از عصر تا شب منشی بود؟

...
متاسفانه برای رشتم کار خاصی نیست مهندس شیمی هستم یعنی توی درمانگاه ها میشه از عصر تا شب منشی بود؟

توی کارخونه ها بعضی ازمایشگاه ها شیفت شب ام نیاز دارن بگردی انشاا.. پیدا کنی ولی به نظرم بهترینش تدریس خصوصیه

توی درمانگاه ها و بیمارستانها بله شیفتی هستن دیگه رادیو لوژی و داروخانه شبانه روزی هم هست و مطب ها. بعضی جاها هم که محصولات شیمیایی میفروشن فکر کنم به هنوان  کارشناس فروشی چیزی بتونی بری

شیرینی بپز

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦
2738

کار های دفتری که شیفت ثابت عصر بخوان

من یجا رفتم مصاحبه گفت شیفت چرخشیه گفتم من نمیتونم 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!