2737
2734
عنوان

بچم خیلی فشار میده

296 بازدید | 30 پست

جنینم خیلی خودشو به سمت پایین فشار میده تو هفته ۴۰ هستم درد هم ندارم چیکار کنم؟این حرکتای جنین ربطی ب زایمانم داره؟

چیکار کنم دردم بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دردت نگیره با امپول فشار زایمان می کنی.. یه سری چیزا هست می گن خوبه اما با دکترت مشورت کن..زعفران.. ...

باید فردا برم بهداشت ببینم چی میگه...دلم میخواد با درد برم بیمارستان نه اینکه تازه اول دردام اونجا با امپول فشار بگیره...معاینه میکنن واینا اذیت داره

2738
منم تو شرایط شمام بیمارستان بریم ب نظرتون با آمپول فشار اینا زایمان کنیم تموم شه برع

الان ک عزیزم بری میفرستنت خونه

مگه از موعد گذشته باشه،اینجا ک تا دردت نگیره بستری نمیکنن مگه از تاریخ سونو گذشته باشه تازه روز تاریخ سونو هم ک بری میگن برو دو س روز دیگه...

با امپول فشار گاهی درد شروع نمیشه  هفته ی چندی ؟؟ دردت رو توی خونه بکش

اگه درد بگیره تصمیم دارم تو خونه بمونم زیاد ک شد بعد برم،اگه با امپول فشار دردت نگیره سزارین میکنن وای خدااا 

بچه ی دوم منم همینطور بود  شکمم سفت میشد  خودشو فشار میداد پایین  پیاده روی کن اگه ...

سرماخوردم ۵ روزه هواهم سرده برم بدتر میشه سرماخوردگیم ولی قبلش میرفتم هنوز میخواستم زیاد تر کنم پیاده رویمو ک سرماخوردم

اگه درد بگیره تصمیم دارم تو خونه بمونم زیاد ک شد بعد برم،اگه با امپول فشار دردت نگیره سزارین میکنن و ...

سر بچه ی اولم همچین موردی پیش اومد 

نگران نباش 

بچه ی چندمه ؟؟

ماه درد نداری ؟؟

خودت ببین شکمت اویزون شده یا نه ؟؟ 

2706