2733
2734
عنوان

یه خانومی تو فامیلمونه فکر میکنه وظیفه ارشاد همرو داره

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا استوریای این شکلیم خیلس ریپلای میخوره همه دوست دارن گاهی اسم کتابم میپرسن و اسمو گلو کلی گل ق ...

وای من عاشق گل گلدونم ولی جاشو ندارم خونمم نور نداره معلومه همه خوششون میاد

🤍
چایی و بیسکوییت خرما رو بیخیال. ندیده عاشق گلخونه ات شدم😍

عزیزمی❤

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      

بگو همه میتونن چای بخورن 

فقط شمایی ک گ و ه رو ب چای ترجیح دادی

وای خدا چقدر رو اعصابِ،بلاکش کن

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بگو اون یکی میتونه تشریف نبره تو اینستا چون پر از عکس غذا و خونه‌های گرون لباسای مجلل هست تو خیابونم نره چون اونجام پره از شیرینی لباس یا غذا بعدم بگو اینستارو برای اشتراک گذاری عکس درست کردن کاربردشو برو اول یاد بگیر بعد بیا به من امرونهی کن 

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
2738
ببین یه کاری کن بار بعد با کلی میوه عکس بگیر زیرشم بنویس ورود افراد ندیده و حسرت به دل ممنوع

عزیزم اینجوری وجه خوبی برای بقیه فالوورام نداره اونا که خبر ندارن

لیلی من   مستانه ی چشمان توام ...             تو مرگ دلم را ببین و برو  چو طوفان سختی به شاخه ی غم  گل هستی ام را بچین و برو....      
به اعصابت مسلسل باش 😂

رو اعصابم اصلا تسلط ندارم😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بگو متوجه نشدم منظورتون چایی بود یا خرما؟؟؟

کتابم میتونن امانت بگیرن 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2706