2204
2217

ختم جمعی ۷۰ بار سوره ی حمد، برای شفای برادرم، هرکدوم خواستین بگین چند بار؟ الهی که خدا تووی تنگنا عوضشو بهتون بده🙏

به این نگاه نکن که دارم ریپلای میکنم یا لایک میکنم یا تاپیک میزنم، جسمِ من مُرده فقط دارم مثل لاشه با خودم اینورو اونور می کِشَمِش😔خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابه فریادم برس😭

10تا

به قول شاملو:برای تو ،برای چشمهایت   .برای من،برای دردهایم.      برای ما،برای این همه تنهایی. کاش خدا کند کاری... روزهای هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند بلاخره از راه می‌رسند...

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

از صفحت شات گرفتم شب واست میخونم

🙏🙏🙏🙏🙏

به این نگاه نکن که دارم ریپلای میکنم یا لایک میکنم یا تاپیک میزنم، جسمِ من مُرده فقط دارم مثل لاشه با خودم اینورو اونور می کِشَمِش😔خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابه فریادم برس😭
2215

5 تا بخونم خوبه گلم؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های مهربون وگل میشه برا نی نیم یک صلوات بفرستید  یک دنیا ممنون تونم   صلوات فرستادید  بمن هم بگید  براتون دعا میکنم   بعد از چند سال انتظار خدا بمن یک بچه پسر سالم داد البته پسر داشتم فوت کرد    
5 تا بخونم خوبه گلم؟ 

🙏🙏🙏🙏🙏

2238
🙏🙏🙏🙏🙏

خوندم گلم انشالله بسلامتی  خوببشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های مهربون وگل میشه برا نی نیم یک صلوات بفرستید  یک دنیا ممنون تونم   صلوات فرستادید  بمن هم بگید  براتون دعا میکنم   بعد از چند سال انتظار خدا بمن یک بچه پسر سالم داد البته پسر داشتم فوت کرد    
2239

۵ تا ان شا الله که شفای کامل بگیرند

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2051